Відповідальна гра

усик

Грай відповідально

Один з найголовніших напрямків Parimatch – принципи відповідальної гри. Ми пропагуємо дані принципи в азартних іграх, дотримуємось їх у своїй діяльності та закликаємо гравців до їх дотримання. Азартні ігри – це розваги, позитивні емоції спортивних перемог і рекордів. Проте деякі гравці аж занадто захоплюються і забувають про міру. Пропонуємо кілька порад і правил, аби гра дарувала лише позитивні емоції.

 

Важливо зберігати контроль

Кожен гравець повинен розуміти, що азартні ігри – це один з варіантів проведення дозвілля, цікаве хобі і різновид розваг. Не намагайтеся зробити з цього джерело доходів – у разі невдачі це може призвести до фінансових та психологічних проблем. Ми хочемо, щоб гра була для тебе лише розвагою. Для цього слідуйте правилам:

 

 • Знай міру, коли граєш на гроші. Це лише розвага, а не джерело збагачення.
 • Не намагайся відіграти витрачені кошти. Потенційно ти знову можеш програти.
 • Виділи певну суму для гри. Не грай на гроші, які істотно впливають на твій фінансовий стан.
 • Контролюй час, який проводиш у грі. Розвага не повинна займати весь твій час.

 

Якщо відчуваєш, що тобі складно зупинитися – звернись до нашої служби підтримки support@pm.ua. У разі твого звернення ми зможемо допомогти із призупиненням твоєї ігрової активності.

 

Як зрозуміти, що у тебе проблеми?

Перевір себе:

 

 • Чи заважають азартні ігри твоїй роботі чи навчанню?
 • Ти граєш тоді, коли не знаєш чим себе зайняти?
 • Тебе коли-небудь засуджували знайомі через азартні ігри?
 • Чи поглинають азартні ігри весь твій вільний час?
 • Ти приділяєш азартним іграм більше часу ніж сім’ї, друзям та захопленням?
 • Тобі доводилося говорити неправду чи красти гроші, аби продовжити гру?
 • Ти надавав неправдиву інформацію про те, скільки реально грошей витрачаеш на азартні ігри?
 • Ти звертався за позикою до фінансових установ та ломбардів з метою використання її для продовження гри?
 • Якщо ти програєш, тобі одразу хочеться негайно відіграти свої гроші?
 • Ти намагаєшься грою відволіктись від повсякденних проблем?
 • Твій настрій залежить від твого успіху в азартних іграх?

 

Якщо на більшість з цих питань ти відповів “Так”, скоріш за все, азартні ігри стали для тебе небезпекою. Тобі варто замислитися над тим, аби звернутися до кваліфікованих спеціалістів і призупинити ігрову активність.

 

Контролюй себе власноруч

Ми готові підтримати тебе, якщо ти виявив у себе проблеми пов’язані з азартними іграми. Щоб гра залишалася розвагою, ти можеш тимчасово обмежити доступ до свого облікового запису на 7 днів, використовуючи кнопку самоконтролю, у розділі “Самообмеження”, або ж самообмежити себе на строк від 6 місяців до 3 років, направивши відповідну заяву до нас або ж до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. В цей період ти не зможеш виводити кошти. Увійти в аккаунт зможете лише по завершенню встановленого терміну.

Якщо хочеш себе обмежити у грі на довший період – напиши до нашої служби підтримки support@pm.ua. Поясни свою проблему та разом з оператором обери обмежувальний захід, який тобі допоможе – ліміт на депозит, ліміт на одну ставку, самообмеження на певний період, закриття рахунку.

 

Тобі точно є 21? Ми перевіримо

Ми ретельно перевіряємо, аби всі наші гравці дотримувалися закону та умов гри – верифікували свою особистість та підтвердили власний вік. Згідно із законодавством України про азартні ігри, ви маєте досягти 21-річного віку та стосовно вас мають бути відсутні обмеження встановлені Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”.

У разі порушення встановлених правил, тобі буде відмовлено у верифікації і доступ до гри на нашому сайті буде заблоковано.

Сподіваємося, що ти ставишься до азартних ігор так само відповідально, як і ми. За будь-якими додатковими деталями звертайтесь до нашої служби підтримки support@pm.ua

 

Чи це законно?

Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», з метою мінімізації негативного впливу азартних ігор ТОВ «ПАРІМАТЧ» дотримується принципів відповідальної гри, зокрема:

 

 • забезпечує ідентифікацію гравця (гравців) у порядку, визначеному цим Законом, під час провадження діяльності в мережі Інтернет;
 • не допускає до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія);
 • утримуйся від надання гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів (послуг) у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі.

 

Куди я можу звернутися за допомогою?

Інформація про діяльність організацій, лікувальних закладів та/або медичних працівників, які лікують ігрову залежність, телефон служби підтримки:

– Медичний центр лікування залежностей – «Клініка SANOLIFE – клініка психологічного та фізичного здоров’я”.

 

Контакти:

https://sanolife.com.ua

м. Львів, вул.Тернопільська, 19.

тел. 068 775 77 10; 068 775 77 11.

 

– Лінія підтримки для людей, які потребують допомоги у питаннях психологічної залежності.

Контакти:

https://datum.help/

Email: help@addiction.games

тел. 0800-35-7210

Години роботи: 10:00 – 19:00

 

Gambling Therapy Id Grey

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy