Відповідальна гра

Бетінг — це захоплива форма розваг, яка повинна підвищити задоволення від спорту та ігор.
Але ми не забуваємо про відповідальність та піклуємося про наших клієнтів.

52472092226 Fceb35c184 K


Грай відповідально

Один з найголовніших напрямків Parimatch – принципи відповідальної гри. Ми пропагуємо дані принципи в азартних іграх, дотримуємось їх у своїй діяльності та закликаємо гравців до їх дотримання. Азартні ігри – це розваги, позитивні емоції спортивних перемог і рекордів. Проте деякі гравці аж занадто захоплюються і забувають про міру. Пропонуємо кілька порад і правил, аби гра дарувала лише позитивні емоції.

 

Важливо зберігати контроль

 

Кожен гравець повинен розуміти, що азартні ігри – це один з варіантів проведення дозвілля, цікаве хобі і різновид розваг. Не намагайтеся зробити з цього джерело доходів – у разі невдачі це може призвести до фінансових та психологічних проблем. Ми хочемо, щоб гра була для тебе лише розвагою. Для цього слідуйте правилам:

🔘  Знай міру, коли граєш на гроші. Це лише розвага, а не джерело збагачення.

🔘  Не намагайся відіграти витрачені кошти. Потенційно ти знову можеш програти.

🔘  Виділи певну суму для гри. Не грай на гроші, які істотно впливають на твій фінансовий стан.

🔘  Контролюй час, який проводиш у грі. Розвага не повинна займати весь твій час.

Якщо відчуваєш, що тобі складно зупинитися – звернись до нашої служби підтримки support@pm.ua. У разі твого звернення ми зможемо допомогти із призупиненням твоєї ігрової активності.

 

Як зрозуміти, що у тебе проблеми?

 

Перевір себе:

🔘  Чи заважають азартні ігри твоїй роботі, чи навчанню?

🔘  Ти граєш тоді, коли не знаєш чим себе зайняти?

🔘  Тебе коли-небудь засуджували знайомі через азартні ігри?

🔘  Чи поглинають азартні ігри весь твій вільний час?

🔘  Ти приділяєш азартним іграм більше часу ніж сім’ї, друзям та захопленням?

🔘  Тобі доводилося говорити неправду чи красти гроші, аби продовжити гру?

🔘  Ти надавав неправдиву інформацію про те, скільки реально грошей витрачаєш на азартні ігри?

🔘  Ти звертався за позикою до фінансових установ та ломбардів з метою використання її для продовження гри?

🔘  Якщо ти програєш, тобі одразу хочеться негайно відіграти свої гроші?

🔘  Ти намагаєшся грою відволіктись від повсякденних проблем?

🔘  Твій настрій залежить від твого успіху в азартних іграх?

Якщо на більшість з цих питань ти відповів “Так”, скоріш за все, азартні ігри стали для тебе небезпекою. Тобі варто замислитися над тим, аби звернутися до кваліфікованих спеціалістів і призупинити ігрову активність.

 

Контролюй себе власноруч

 

Ми готові підтримати тебе, якщо ти виявив у себе проблеми пов’язані з азартними іграми. Щоб гра залишалася розвагою, ти можеш тимчасово обмежити доступ до свого облікового запису на 7 днів, використовуючи кнопку самоконтролю, у розділі “Самообмеження”, або ж самообмежити себе на строк від 6 місяців до 3 років, направивши відповідну заяву до нас або ж до Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей. В цей період ти не зможеш виводити кошти. Увійти в обліковий запис зможете лише по завершенню встановленого терміну.

Якщо хочеш себе обмежити у грі на довший період – напиши до нашої служби підтримки support@pm.ua. Поясни свою проблему та разом з оператором обери обмежувальний захід, який тобі допоможе – ліміт на депозит, ліміт на одну ставку, самообмеження на певний період, закриття рахунку.

 

Тобі точно є 21? Ми контролюємо

 

Ми ретельно перевіряємо, аби всі наші гравці дотримувалися закону та умов гри – верифікували свою особистість та підтвердили власний вік. Згідно із законодавством України про азартні ігри, ви маєте досягти 21-річного віку та стосовно вас мають бути відсутні обмеження встановлені Законом України “Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор”.

У разі порушення встановлених правил, тобі буде відмовлено у верифікації та доступ до гри на нашому сайті буде заблоковано.

Сподіваємося, що ти ставишся до азартних ігор так само відповідально, як і ми. За будь-якими додатковими деталями звертайтесь до нашої служби підтримки support@pm.ua

 

Чи це законно?

 

Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор», з метою мінімізації негативного впливу азартних ігор ТОВ «ПАРІМАТЧ» дотримується принципів відповідальної гри, зокрема:

🔘  Забезпечує ідентифікацію гравця (гравців) у порядку, визначеному цим Законом, під час провадження діяльності в мережі Інтернет;

🔘  Не допускає до участі в азартних іграх осіб, яким обмежено доступ до участі в азартних іграх, та осіб, у яких виражена ігрова залежність (лудоманія);

🔘  Утримується від надання гравцям будь-яких бонусних виплат, подарунків та/або надання товарів (послуг) у будь-якій формі, використання інших видів заохочення, надання яких прямо чи опосередковано обумовлено настанням факту програшу гравця у відповідній азартній грі.

 

Куди я можу звернутися за допомогою?

 

Інформація про діяльність організацій, лікувальних закладів та/або медичних працівників, які лікують ігрову залежність, телефон служби підтримки:

Медичний центр лікування залежностей – «Клініка SANOLIFE – клініка психологічного та фізичного здоров’я”.

https://sanolife.com.ua

м. Львів, вул.Тернопільська, 19

тел. 068 775 77 10; 068 775 77 11

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy