TM Parimatch — головний меценат українського спорту!

TM Parimatch — головний меценат українського спорту!

ІСТОРІЯ

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» була заснована у Києві у 1995 році. За 15 років своєї плідної та успішної діяльності компанія активно займалася підтримкою українського спорту, розвиваючи та надаючи організаційну та фінансову допомогу  масовим спортивним заходам, а також сприяючи кар’єрі талановитих українських спортсменів.

У 2009 році через внесення змін до українського законодавства та запровадження мораторію на ведення букмекерської діяльності, ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» змушена була завершити свою бізнес-діяльність в Україні. Водночас компанія не припинила підтримку та розвиток українського спорту.

На сьогодні компанія займається меценатськими та соціальними спортивними проектами, формуванням культури спортивного вболівання, а також веде активну законодавчу роботу щодо легалізації букмекерської діяльності в Україні,  що дозволить отримати ще більше можливостей для продовження меценатської діяльності та розвитку українського спорту у майбутньому.

Меценатські проекти ТОВ «ПАРІ-МАТЧ»

Ліга Парі-Матч:

Футбольна асоціація студентів Києва (ФАСК)

Команда з футбольного фристайлу «Ukrfreestyle»

Соціальний проект «Експерти біатлону»

Легалізація букмекерської діяльності

Ключова мета компанії – провести підготовку правового поля до легалізації грального бізнесу в Україні. На сьогодні ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» працює над розробкою якісної законодавчої бази для легалізації ринку азартних ігор та їх оптимальної системи оподаткування.