Про компанію  

Історія

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» була заснована у Києві у 1995 році. За 15 років своєї плідної та успішної діяльності компанія активно займалася підтримкою українського спорту, розвиваючи та надаючи організаційну та фінансову допомогу  масовим спортивним заходам, а також сприяючи кар’єрі талановитих українських спортсменів.

У 2009 році у зв’язку із забороною букмекерської діяльності, ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» змушена була завершити свою бізнес-діяльність в Україні. Водночас компанія не припинила підтримку та розвиток українського спорту.

На сьогодні бренд ПАРІ-МАТЧ — меценат спорту №1 в Україні. Компанія займається соціальними спортивними проектами, формуванням культури спортивного вболівання, а також веде активну законодавчу роботу щодо легалізації букмекерської діяльності в Україні,  що дозволить отримати ще більше можливостей для продовження меценатської діяльності та розвитку українського спорту у майбутньому.

Меценатські проекти бренду ПАРІ-МАТЧ:

Федерація футболу України

Футбольний клуб «Шахтар»

Футбольний клуб «Карпати»

Федерація баскетболу України

Українська хокейна ліга

Федерація греко-римської боротьби України

Спільна олімпійська перемога – преміювання Олімпійських чемпіонів

Турніри зі змішаних єдиноборств WWFC

Футбольна асоціація студентів Києва (ФАСК)

«Місто спорту»

Підтримка ЧС по хокею в Україні

Підтримка фрістайлерів

Спільні іміджеві проекти ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» та партнерів:

Тренування із зіркою

Кращий гравець місяця

Експерти біатлону

Сніданок з чемпіоном

Текбол

Твори добро з нами

Легалізація букмекерської діяльності

Ключова мета компанії – сприяти розвитку та легалізації букмекерського бізнесу в Україні. За 2014-2017 рр. від суб’єктів законодавчої ініціативи було подано 15 законопроектів щодо регулювання грального бізнесу в Україні. На сьогодні ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» є членом Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства (створений у 2014 р.). У 2015 році прийняли участь у соціальних проектах, спрямованих на легалізацію грального бізнесу: Ukraine Gaming Congress та конференція Game On у Києві.

Однією з основних вимог Угоди про асоціацію України і ЄС є зобов’язання щодо регулювання ігрового бізнесу, а саме:

Приведення у відповідність українські закони до законодавства ЄС, в т.ч. регулювання грального бізнесу (ст. 133 в рамках регулювання). Українське законодавство в сфері фінансових послуг має стати єдиноюрегулятивною базою для проведення будь-яких фінансових операцій. Ключова вимога: регулювання окремого законодавства по боротьбі з відмиванням коштів.

Представник компанії проводить регулярні зустрічі в Парламенті та Кабміні з питань легалізації букмекерського бізнесу в Україні, адже вирішення даного питання ставить всю Україну на крок ближче до Європи.