Партнери  

Футбольна асоціація студентів м. Києва

Футбольна асоціація студентів міста Києва, надалі ФАСК, створена у 1999 році. Основна мета — розвиток студентського футболу в м. Києві. Футбол та міні-футбол сьогодні є одними із найпопулярніших засобів фізичного виховання студентської молоді.

Залучення студентів до активних форм здорового способу життя, сприяння в організації футбольних змагань у вищих навчальних закладах, проведення чемпіонату, першості та Кубків м. Києва з футболу та міні-футболу серед студентських збірних команд ВНЗ – головні завдання Футбольної асоціації студентів міста Києва. ФАСК активний учасник фінальних турнірів першості України з футболу, у т.ч. Всеукраїнських Спортивних ігор студентів та Універсіади.

ФАСК підписав угоду про співпрацю з Київським міським відділенням (філією) Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та Спортивною студентською спілкою України. Згідно угоди, Футбольна асоціація студентів міста Києва отримала право на проведення футбольних змагань серед студентських команд вищих навчальних закладів.

Колективними членами ФАСК є представники 25 вищих учбових закладів міста Києва. Президентом Футбольної асоціації студентів міста Києва обраний Місюра Вадим Ярославович — віце-президент Федерації футболу міста Києва.

Безымянный