Інтерв'ю

Вадим Місюра, представник ТМ «Parimatch»: «Наша мета — зробити спорт ближчим до людей, а спортсменів — ближчими до вболівальників»

ТМ «Parimatch» — одна з найбільш активних компаній у плані підтримки українського спорту, який переживає складні часи. У 2016 році компанія реалізувала безліч проектів. Серед тих, хто активно співпрацюють з ТМ «Parimatch», не тільки українська футбольна «Прем’єр-ліга» та футбольна федерація України, але й наші баскетболісти, хокеїсти, борці. При цьому в компанії великі плани на нинішній рік. Що вдалося зробити, що заплановано на 2017-й, про проблеми українського спорту та про те, як подолати ці труднощі, розповідає представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.

— Для початку варто згадати, чим запам’ятався для вас минулий рік, що був насичений безліччю спортивних змагань, у першу чергу — Олімпіадою в Ріо?

— Календарний 2016 рік почався з біатлону. Я вважаю, що Україна успішно виступає на світовій арені в цьому виді спорту, завойовуючи нагороди, в тому числі, і на Олімпійських Іграх. Ми віддаємо належне праці біатлоністів, радіємо їхнім перемогам і підтримуємо.

З метою популяризації біатлону серед українців у рамках нашого проекту «Експерти біатлону» ми організували для вболівальників перегляди етапів Кубка світу. Родзинкою стали спільні перегляди змагань у компанії спортсменів — Ніни Карасевич та Андрія Дериземлі. Ми раді, що нам вдалося організувати зустріч вболівальників з президентом Федерації біатлону України Володимиром Бринзаком, знаменитим тренером збірної України Василем Карленком, а також з лідерами нашої збірної — Оленою Підгрушною, Юлією Джимою, Сергієм Семеновим, Валентиною Семеренко. Такий захід не лише надовго запам’ятався шанувальникам біатлону, але й надихнув наших спортсменів на нові досягнення.

Взимку, перед стартом другого кола футбольного чемпіонату, за нашої ініціативи відбулася зустріч любителів футболу з гравцями «Шахтаря» Іваном Ордецем і Максимом Малишевим. Було багато молоді, яскравих посмішок та щасливих очей. Люди прийшли поговорити зі своїми кумирами, сфотографуватися з ними. Вважаю, що наше завдання полягає у створенні та підтримці комунікаційної платформи між уболівальниками та спортсменами.

Також ми не залишилися осторонь світової спортивної події минулого року — Олімпіади. Напередодні змагань у Ріо TM «Parimatch» приєдналася до громадської акції «Загальна олімпійська перемога» Міністерства молоді та спорту. Мета полягала в стимулюванні успішного виступу наших олімпійців. Ми надали фінансові гарантії та нагородили спеціальним сертифікатом спортсменів, які принесли в скарбничку збірної золоті медалі.

До речі, ми також організували зустріч для вболівальників із цими героями — олімпійськими чемпіонами Юрієм Чебаном і Олегом Верняєвим.

— Спорт — це, у першу чергу, справа молодих. Допомагаючи українському спорту, ви ж одночасно і підтримуєте нашу молодь?

— У нас прекрасні, талановиті молоді хлопці та дівчата. Тому особливу увагу ми приділяємо саме їм. Це майбутнє України. Нами було прийнято рішення підтримати Футбольну асоціацію студентів Києва. Українське студентство активне й креативне. Саме від них багато в чому залежать перспективи вітчизняного спорту. Тому ми здійснюємо організаційну підтримку цього напряму, сприяємо його розвитку. Приємно, що участь ТМ «Parimatch» сприяє тому, що до спорту долучаються сотні молодих хлопців.

Я часто чую, що спорт об’єднує людей. І це дійсно так. У нас спільну мову знаходять вболівальники «Шахтаря» та «Динамо», ніяких конфліктів немає. Вони підтримують різні клуби, але у першу чергу вони — вболівальники збірної України!

— До речі, про нашу збірну. TM «Parimatch» вже кілька років підтримує футбольну «Прем’єр-лігу», а у минулому році ви почали співпрацювати з ФФУ та збірною України. Розкажіть, будь ласка, детально про це.

— У 2016 році ми стали офіційним спонсором Національної збірної України з футболу. Я прекрасно розумію, що у багатьох ще свіжі в пам’яті спогади від невдалого виступу команди на Євро-2016, але нам важливо дивитися вперед і намагатися досягати хороших результатів у майбутньому.

Співпраця з Федерацією футболу — це величезний обсяг цікавої та важливої роботи. Одна зі складових якої — спільне проведення різних заходів, конкурсів та інших івентів для вболівальників. Восени минулого року TM «Pаrimatch» разом з ФФУ організувала всеукраїнський конкурс на краще відео «Наша футбольна команда». У молодих команд була можливість заявити про себе і розповісти про свої досягнення.

До речі, кращі відео були показані в перерві матчу Україна-Фінляндія в Одесі, а переможцем конкурсу став ФК «Зоря» з села Тамарине, Миколаївської області. Думаю, найближчим часом любителі футболу зможуть взяти участь в інших цікавих проектах, які заплановано на 2017 рік.

— Що компанія хоче змінити у нашому футбольному чемпіонаті в першу чергу?

— Протягом останніх років ми виступаємо титульним спонсором «Прем’єр-ліги», а український чемпіонат носить назву «Ліга Парі-Матч». Сьогодні наша країна переживає непросту економічну ситуацію. Природно, величезний сніжний ком проблем і труднощів навалився й на спорт. Але у цей складний час жоден із нас не повинен опускати руки та піддаватися апатії.

Ми намагаємося своїми спільними з Прем’єр-лігою акціями та заходами повернути інтерес наших співгромадян до одного з найпопулярніших видів спорту — футболу. Хочеться, щоб люди поверталися на трибуни стадіону. Це наш чемпіонат, це український чемпіонат, де грають українські команди. Активну участь ми взяли в презентації всеукраїнської акції «Прем’єр-ліга — це я», посприяли створенню нового бренду української «Прем’єр-ліги».

У 2016 відбувся також старт спільного з «Прем’єр-лігою» проекту «Кращий гравець «Ліги Парі-Матч». Згідно з умовами, переможця визначають тренери клубів УПЛ і вболівальники. Впевнений, що можливість завоювати таку нагороду служить додатковим стимулом для футболістів показувати свої кращі якості на полі.

Також практикуємо відкриті футбольні тренування для журналістів і вболівальників. TM «Parimatch» виступила ідейним натхненником і організатором Всеукраїнської акції «Тренування з зіркою». Її суть полягає у тому, що кожен бажаючий може приєднатися до тренування під керівництвом зірок спорту. Ми плануємо проводити якомога більше івентів для розвитку та підтримки здорового способу життя. А найкращою мотивацією для кожного з нас є тренування під керівництвом зіркового спортсмена, який, як ніхто інший, знає, що і як потрібно робити.

Наприклад, у Львові таке тренування відбулося на базі ФК «Карпати». Журналісти та вболівальники під керівництвом тренерів команди виконували різні вправи. Всі учасники відзначили після, що це було і весело, і корисно. Приємно, що у цій акції взяла участь й інша команда «Прем’єр ліги» — «Зірка» з Кропивницького. Навесні 2017 року ми плануємо продовжити ці акції, які приносять масу позитивних емоцій футболістам, уболівальникам і журналістам.

Одна з цілей «Parimatch» полягає у тому, щоб підтримувати та популяризувати футбол і спорт у цілому. Сподіваюся, що всі наші проекти та зусилля сприяють цьому.

— Крім футболу, на які інші види спорту орієнтуєтеся у своїй діяльності?

— У минулому році почалася наша співпраця з Федерацією баскетболу України та національною чоловічою збірною. Сподіваюся, що хлопці гідно виступлять на Євробаскеті цього року і подарують радість уболівальникам. З минулого року ТМ «Parimatch» також титульний спонсор Суперліги.

Ми домовились про партнерство з Українською хокейною лігою. Наше спільне прагнення полягає у відродженні вітчизняного хокею. Сподіваюся, що проведення в Києві чемпіонату світу в 2017 році в Дивізіоні 1А буде цьому сприяти. Цей форум повинен пройти на високому рівні — ми зацікавлені в позитивному іміджі України у світі.

У 2016-му ТМ «Parimatch» почала співпрацю з Федерацією греко-римської боротьби України. Прагнемо популяризувати та підтримувати цей олімпійський вид спорту. Це дуже складний вид спорту, який вимагає особливої уваги. Вірю, що скоро на Олімпіадах ми будемо завойовувати багато нагород у цьому виді.

— Судячи з того, що компанія розширює коло своїх інтересів і націлена на нові проекти, в чому ваша головна мотивація та стратегічна мета?

— Наша робота спрямована на підтримання іміджу України у світі. Нам приємно, що наша діяльність залишається не без уваги. Колектив ТМ «Parimatch» відзначили в Міністерстві молоді та спорту України, нагородили почесною грамотою. Отримали ми також нагороду від Асоціації спортивних журналістів України за активне висвітлення подій спорту в країні та підтримку спортивних ініціатив різного рівня.

На рівні столиці нас також відзначили. TM «Parimatch» на Відкритому форумі «Kyiv Smart City Forum» отримала нагороду за кращий інформаційний проект. Нам дуже приємно отримувати визнання, але справжній кайф ми отримуємо від того, що робимо добрі та потрібні справи. І зупинятися на досягнутому не збираємося.

Святослав Василик, Київ

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy