Події, Спонсорство

У Києві цього тижня стартує Чемпіонат Європи з художньої гімнастики

У четвер, 26 листопада, у Києві стартує 36-й Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. До української столиці з’їжджаються гімнастки з 23 країн, серед них Білорусь, Болгарія, Франція, Угорщина, Румунія, Ізраїль, Туреччина, Хорватія, Чехія та інші.

“Ми зробили все можливе і неможливе для того, щоб ці змагання відбулися цього року в Києві. 23 країни, які приїжджають на Чемпіонат, створюють подвиг заради спорту – аби зберегти гімнастику і зберегти Олімпійські ігри. Психологічно, фізично і морально було важко пережити цей рік. Я щаслива від того, що демонструє зараз Україна – за спорт варто боротися. Ми проведемо Чемпіонат Європи на найвищому рівні”, – розповіла перший віцепрезидент Української федерації гімнастики Ірина Дерюгіна.

У Київ приїдуть зірки художньої гімнастики: бронзова призерка Чемпіонату світу 2019 року Ліной Ашрам (Ізраїль), срібна призерка Чемпіонату Європи 2019 року Аліна Горносько (Беларусь), бронзова призерка Чемпіонату Європи 2019 року Катрін Тасева (Болгарія) та багато інших.

За словами міністра молоді та спорту Вадима Гутцайта, змагання будуть проходити без глядачів. “Зараз тяжкий час для спорту у світі та в Україні. Але нам дуже приємно, що художня гімнастика працює, спортсмени готуються до змагань, до Олімпійських ігор. Два місяці тому у Києві на високому рівні провели “Кубок Дерюгіної”, міжнародні партнери це оцінили. І зараз ми проводимо Чемпіонат Європи”, – наголосив Гутцайт.

Президент Європейської гімнастики (European Gymnastics) Фарід Гаїбов повідомив, що цього року заплановані три Чемпіонати Європи. Перший з них – з художньої гімнастики – відбудеться саме в Україні. Київський Палац спорту обладнали відповідно до всіх протиепідемічних стандартів. “Ми вимушені були підготувати доволі великий документ з рекомендаціями. Звичайно, це завдає певних незручностей організаторам, але я вдячний, що вони все підготували відповідним чином”, – сказав Гаїбов.

Напередодні старту чемпіонату Європи змагання отримали сильного партнера, мецената спорту №1 в Україні, бренд Parimatch.

“Для нас це відмінна можливість провести європейську першість на найвищому рівні і подарувати людям справжнє свято. Завдання бренду Parimatch – продовжувати заряджати людей позитивними емоціями й розширити обрії партнерства. Як меценат українського спорту ми розуміємо, наскільки зараз важлива роль соціально-відповідального бізнесу в розвитку спорту. Ми впевнені, що і гімнастки, і вболівальники отримають купу позитиву від проведення цього турніру”, – прокоментував представник Parimatch Вадим Місюра.

wpfordev

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy