Події, Спонсорство

ТОВ «Парі-Матч» взяв участь в церемонії нагородження призерів II Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд

28 квітня в спортивному комплексі НПУ ім. М. П. Драгоманова відбувся фінал Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Поєдинку передувала церемонія нагородження призерів II Чемпіонату під егідою ФАСК. На початку церемонії директор департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України  Вадим Стеценко зачитав привітання міністра Ігоря Жданова, який відзначив особливу роль студентських змагань у вихованні здорової нації. Далі представники органів виконавчої влади, видатні спортсмени, ректори нагородили молодих спортсменок  медалями, почесними грамотами та кубками. Отримали переможниці  й також цінні подарунки від офіційного партнера ФАСК – ТОВ «Парі-Матч».

Окрім цього, в своїх привітаннях спікери  також загострили увагу й на особливостях саме жіночого футзалу: «Вже вдруге ми вітаємо найкращих представниць жіночої статі! Цього сезону дівчата показали неабиякий прогрес й другий чемпіонат м. Києва з футзалу був більш яскравим та насиченим, ніж минулого року. Це найкращий результат нашої з вами спільної праці! Ви приклад для наслідування і гордість своїх батьків та вчителів» —  відзначив Директор зі зв’язків з громадскістю  Вадим Місюра.

У фінальному ж матчі зійшлися команди Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова й Національного університету фізичного виховання та спорту України.

«Драгоманівки» вийшли на гру більш сконцентрованими й ця налаштованість на результат дала свої плоди.  8:3 —  НПУ ім. Драгоманова перемагає НУФВСУ й стає володарем Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ.

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy