Події, Спонсорство

ТОВ «Парі-Матч» взяв участь в церемонії нагородження призерів II Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд

28 квітня в спортивному комплексі НПУ ім. М. П. Драгоманова відбувся фінал Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Поєдинку передувала церемонія нагородження призерів II Чемпіонату під егідою ФАСК. На початку церемонії директор департаменту фізичної культури та не олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України  Вадим Стеценко зачитав привітання міністра Ігоря Жданова, який відзначив особливу роль студентських змагань у вихованні здорової нації. Далі представники органів виконавчої влади, видатні спортсмени, ректори нагородили молодих спортсменок  медалями, почесними грамотами та кубками. Отримали переможниці  й також цінні подарунки від офіційного партнера ФАСК – ТОВ «Парі-Матч».

Окрім цього, в своїх привітаннях спікери  також загострили увагу й на особливостях саме жіночого футзалу: «Вже вдруге ми вітаємо найкращих представниць жіночої статі! Цього сезону дівчата показали неабиякий прогрес й другий чемпіонат м. Києва з футзалу був більш яскравим та насиченим, ніж минулого року. Це найкращий результат нашої з вами спільної праці! Ви приклад для наслідування і гордість своїх батьків та вчителів» —  відзначив Директор зі зв’язків з громадскістю  Вадим Місюра.

У фінальному ж матчі зійшлися команди Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова й Національного університету фізичного виховання та спорту України.

«Драгоманівки» вийшли на гру більш сконцентрованими й ця налаштованість на результат дала свої плоди.  8:3 —  НПУ ім. Драгоманова перемагає НУФВСУ й стає володарем Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy