Події, Спонсорство

ТОВ «Парі-Матч» нагородили переможців Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ

21 квітня в Центрі фізичного виховання й спорту (спорткомплекс НТУУ «КПІ»)  відбувся фінал Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва.

Поєдинку передувала церемонія нагородження призерів XIII Чемпіонату та Першості під егідою ФАСК. На початку церемонії заступник міністра молоді й спорту України Ярослав Войтович зачитав привітання міністра Ігоря Жданова, який наголосив на важливості студентських змагань у розбудові  держави й вихованні молодого та здорового покоління. Далі представники органів виконавчої влади, видатні спортсмени, ректори нагородили студентів-переможців медалями, почесними грамотами та кубками. Отримали молоді спортсмени й також цінні подарунки від офіційного партнера ФАСК – ТОВ «Парі-Матч».

Окрім цього, в своїх привітаннях спікери  також загострили увагу й на проблемах студентського спорту. «Сьогодні в складних соціально-економічних умовах в Україні, на жаль все менше уваги надається студентському спорту: скорочуються бюджетні видатки, продаються футбольні поля,  погіршується матеріально-технічна база. Й саме тому ми хочемо подякувати всім командам вищих навчальних закладів, їх керівникам, викладачам і тренерам за участь у наших змаганнях у цей нелегкий для країни час. Ви приклад для наслідування і гордість своїх батьків та вчителів» —  відзначив Президент ФАСК Вадим Місюра.

У фінальному ж матчі зійшлися команди Національного університету харчових технологій й Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Матч був сповнений драматичних подій і в результаті напруженої боротьби більш сильнішими виявилися саме представники «педагогів». 3:2 —  НПУ ім. Драгоманова перемагає НУХТ й стає володарем Кубку м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy