Події, Спонсорство

TM «Parimatch» взяла участь у презентації нової форми ФК«Карпати» Львів

28 березня 2017 року у готельному комплексі «ТАОР — Карпати» відбулася довгоочікувана презентація форми ФК «Карпати» Львів.

Першими три комплекти форми на власні очі, крім футболістів та тренерів, побачили переможці карпатівських конкурсів, найвідданіші фанати команди, журналісти та активні користувачі «зелено-білих» соцмереж.

У презентації форми взяли участь головний тренер команди Олег Дулуб, генеральний директор Юрій Дячук-Ставицький, футболісти команди та представник титульного спонсору клубу – TM «Parimatch» Вадим Місюра.

Перший варіант форми представляє собою  стилізовану білу футболку із пересічними сірими смугами та зображенням найвідоміших символів міста Львова – Оперного театру, Домініканського собору, Чорної кам’яниці, міської ратуші, порохової вежі, площі Ринок та Церкви святого Андрія.

Другий комплект форми демонструє те, що львівські «Карпати» представляють не лише місто, а  всю Галичину. Як ми знаємо, неодмінним елементом національної культури є традиційна українська вишиванка,  а  найвідомішим візерунком традиційної галицької вишивки вважається «галицька зірка». Дизайнерам вдалося  перенести візерунок галицької зірки на ігрову футболку.

У свою чергу, третя форма стала для усіх абсолютним сюрпризом. Уперше в своїй історії  львівські «Карпати» презентували екіпіровку у золотисто-сонячних барвах, які віддавна символізують достаток, стабільність, упевненість у власних силах. Це колір гордого лева, який зображений на карпатівському гербі.

Представник TM «Parimatch» Вадим Місюра у своєму виступі наголосив, що «Карпати» вже давно стали футбольним символом не лише Львова та Галичини, а й всієї України. «Я дуже хочу, щоб гравці «Карпат» у новій формі лише вигравали та приносили радість своїм фанам. Мені приємно відзначити, що сьогоднішня презентація відбувалася на високому та креативному європейському рівні із гідним представленням українських традицій та звичаїв», — зазначив він.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy