Події, Спонсорство

TM «Parimatch» вітає українських борців

22 березня 2017 р. у президентській ложі НСК «Олімпійський» відбулася презентація Борцівської прем’єр-ліги – елітного клубу борців, який щорічно запрошуватиме до своїх лав найкращих представників греко-римської боротьби.

Мета організації полягає в об’єднані найтитулованіших борців України греко-римського стилю для популяризації цього виду спорту, проведенні майстер-класів за участю учасників Ліги, пропаганді здорового способу життя та заохоченні дітей до занять спортом.

Першими членами Борцівської прем’єр-ліги стали срібний призер чемпіонату світу 2015 Армен Варданян, бронзовий призер чемпіонату світу 2015, срібний призер Європейських Ігор 2015  Дмітрій Тимченко, бронзовий призер чемпіонату світу 2015, срібний призер чемпіонату Європи 2016 Олександр Чернецький, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 Дмитро Цимбалюк, а також срібний призер Європейських Ігор 2015, чемпіон світу 2015, чемпіон Європи 2016, срібний призер Олімпійських Ігор 2016 Жан Беленюк.

Спеціальними відзнаками були нагороджені тренери збірних команд України різного віку, а також члени молодіжної команди – Владислав Вороний, Ярослав Фільчаков, Андрій Гладких, Жора Абовян, Парвиз Насібов, Артем Матяш, Владлен Козлюк та кадети – Владисав Кузько, Дмитро Васецький та Дмитро Мірошник.

На початку заходу до присутніх з привітальним словом звернувся  заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, який під оплески присутніх нагородив Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України заслуженого тренера України з греко-римської боротьби Олександра Камача.

Представник Париматч https://merccury.com.ua/casino/parimatch/ Вадим Місюра привітав борців із заслуженими нагородами та подякував керівництву Федерації греко-римської боротьби, спортсменам та тренерам за високопрофесійну роботу. Він зазначив:  «Греко-римська боротьба потребує особливої уваги з боку держави та представників соціально відповідального бізнесу, оскільки це олімпійський вид спорту. Мені приємно, що наші борці гідно представляють Україну на міжнародній арені та сприяють позитивному іміджу нашої країни в світі. Я вдячний нашим спортсменам та тренерам за  невтомну працю та бажаю Вам лише успіхів та перемог».

Інші новини

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

420 х 280
Швидкі та завзяті: військові ЗСУ отримали 100 автівок від Parimatch

З 24 лютого Parimatch передав на потреби української армії 100 автомобілів, що в грошовому еквіваленті сягає понад 40 мільйонів грн.

420х280 Parimatch Setanta 1
Parimatch Ukraine та Setanta Sports продовжують ексклюзивну співпрацю ще на 3 спортивних сезони до 2025 року.

Технології, інновації і контент — єдина екосистема для фанатів спорту від лідеру індустрії розваг Parimatch та спортивної OTT-платформи Setanta Sports.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy