Події, Спонсорство

TM «Parimatch» вітає українських борців

22 березня 2017 р. у президентській ложі НСК «Олімпійський» відбулася презентація Борцівської прем’єр-ліги – елітного клубу борців, який щорічно запрошуватиме до своїх лав найкращих представників греко-римської боротьби.

Мета організації полягає в об’єднані найтитулованіших борців України греко-римського стилю для популяризації цього виду спорту, проведенні майстер-класів за участю учасників Ліги, пропаганді здорового способу життя та заохоченні дітей до занять спортом.

Першими членами Борцівської прем’єр-ліги стали срібний призер чемпіонату світу 2015 Армен Варданян, бронзовий призер чемпіонату світу 2015, срібний призер Європейських Ігор 2015  Дмітрій Тимченко, бронзовий призер чемпіонату світу 2015, срібний призер чемпіонату Європи 2016 Олександр Чернецький, бронзовий призер чемпіонату Європи 2016 Дмитро Цимбалюк, а також срібний призер Європейських Ігор 2015, чемпіон світу 2015, чемпіон Європи 2016, срібний призер Олімпійських Ігор 2016 Жан Беленюк.

Спеціальними відзнаками були нагороджені тренери збірних команд України різного віку, а також члени молодіжної команди – Владислав Вороний, Ярослав Фільчаков, Андрій Гладких, Жора Абовян, Парвиз Насібов, Артем Матяш, Владлен Козлюк та кадети – Владисав Кузько, Дмитро Васецький та Дмитро Мірошник.

На початку заходу до присутніх з привітальним словом звернувся  заступник міністра молоді та спорту України Микола Даневич, який під оплески присутніх нагородив Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України заслуженого тренера України з греко-римської боротьби Олександра Камача.

Представник Париматч https://merccury.com.ua/casino/parimatch/ Вадим Місюра привітав борців із заслуженими нагородами та подякував керівництву Федерації греко-римської боротьби, спортсменам та тренерам за високопрофесійну роботу. Він зазначив:  «Греко-римська боротьба потребує особливої уваги з боку держави та представників соціально відповідального бізнесу, оскільки це олімпійський вид спорту. Мені приємно, що наші борці гідно представляють Україну на міжнародній арені та сприяють позитивному іміджу нашої країни в світі. Я вдячний нашим спортсменам та тренерам за  невтомну працю та бажаю Вам лише успіхів та перемог».

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy