Події, Спонсорство

TM «Parimatch» та Українська «Прем’єр-ліга» дають старт футбольній весні

21 лютого у президентській ложі НСК «Олімпійський» відбулася прес-конференція, присвячена поновленню футбольного сезону  в Україні  та презентації призу «Найкращий гравець місяця». У заході взяли участь Президент УПЛ Володимир Генінсон, представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра та переможець  номінації «Найкращий гравець місяця», гравець клубу «Шахтар» Марлос.

Керівник УПЛ та представник титульного спонсору «Прем’єр-ліги» ТМ «Parimatch» розповіли про ідею, мету та завдання конкурсу «Найкращий гравець місяця», а також алгоритм присудження нагороди.

Після кожного туру футбольного чемпіонату експертна рада УПЛ, яка складається з тренерів, експертів, колишніх  футболістів визначає найкращого гравця туру. Серед переможців цієї номінації за підсумками місяця,  вболівальники методом голосування на офіційному сайті УПЛ та сайті Parimatch.ua визначають найкращого гравця місяця.

Сторони також висловили упевненість, що ця відзнака незабаром стане однією з найпрестижніших у вітчизняному футболі.

Вадим Місюра зазначив наступне: «Компанії «Parimatch» приємно заохочувати кращих із кращих нашого чемпіонату та робити все для того, щоб український футбол ставав більш видовищним, а спортивна боротьба — гострішою».

Після завершення презентації нагороди, Володимир Генінсон та Вадим Місюра урочисто вручили її гравцю донецького «Шахтаря» Марлосу, який не приховував щасливих емоцій. Футболіст російською мовою подякував за високу оцінку його гри на футбольному полі.

Згодом прес-конференція продовжилася у традиційному для такого заходу формату «запитання – відповідь».

Вже цими вихідними в Україні продовжиться футбольний сезон, а значить найцікавіше на уболівальників чекає попереду.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy