Події, Спонсорство

ТМ «Parimatch» приєдналася до когорти офіційних партнерів національної збірної команди України

4 серпня, у Будинку футболу відбулась прес-конференція з нагоди старту співпраці Федерації футболу України та Parimatch. Захід зібрав чимало представників вітчизняних мас-медіа.

ТМ «Parimatch» вже співпрацює з українською Прем’єр-Лігою, а наразі прийняла рішення про розширення своєї присутності в українському футболі, ставши Офіційним партнером національної збірної команди України з футболу в кваліфікації Кубку світу ФІФА 2018.

«Перед відповідальним стартом національної збірної України у відбірковому циклі ЧС-2018 року мені дуже приємно презентувати всій футбольній спільноті старт нашої співпраці з Parimatch. Впевнені, працюючи пліч о пліч ми зможемо забезпечити гідний результат спорту №1 в Україні!», — зазначив віце-президент Федерації футболу України Олег Шкреба.

«Сьогодні Parimatch робить ще один крок для розвитку футболу в Україні – стає Офіційним партнером національної збірної команди України. Ми є партнерами ОПФКУ «Прем’єр-ліга», ФК «Карпати», допомагаємо студентським змаганням з футболу, й саме тому підтримка національної збірної – це виважений й логічний крок для нашої торгової марки, — зауважив представник ТМ «Parimatch»  Вадим Місюра. — Підтримка футболу національного рівня має особливе значення, бо кожна перемога надихає і об’єднує населення держави. Кожний матч ми вболіваємо серцем, переживаємо кожну поразку і пишаємося кожною перемогою. Нам приємно, що ТМ «Parimatch» долучилась до української футбольної сім’ї. Віримо, що наша підтримка допоможе збірній показати високий рівень майстерності й пробитися до фінальної частини ЧС-2018»

Далі взяв слово спеціально запрошений гість прес-конференції генеральний директор міжнародної компанії «Federbet» Франческо Баранка. В першу чергу він подякував керівництву Федерації футболу України за запрошення взяти участь у даному заході, а також схвально відгукнувся на адресу нового спонсора ФФУ: «Мені імпонує позиція   бренду Parimatch, який підтримує спорт, у тих країнах де представлений. Сподіваюсь, що українське законодавство все ж таки прийме закон щодо легалізації. У дисциплінованій системі букмекери можуть співпрацювати з державою більш ефективно і продуктивно». Далі Франческо Баранка поділився своїм баченням проблем з договірними матчами. «Ні для кого не секрет, що проблема матчів з фіксованим результатом є серйозною не тільки в Україні, а й в інших країнах Європи. На жаль, часто вболівальники хибно гадають, що саме букмекерські компанії займаються організацією договірних матчів. Це не так, оскільки букмекери, перш за все, страждають фінансово, — сказав він. — Ми схвалюємо  зусилля ФФУ, направлені на вирішення проблеми договірних матчів. Потрібно докласти ще зусиль, залучаючи до цієї роботи лігу і команди. Бажаємо легалізації на законному рівні букмекерського бізнесу, адже все це буде служити для очищення українського футболу».

Інші новини

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

420 х 280
Швидкі та завзяті: військові ЗСУ отримали 100 автівок від Parimatch

З 24 лютого Parimatch передав на потреби української армії 100 автомобілів, що в грошовому еквіваленті сягає понад 40 мільйонів грн.

420х280 Parimatch Setanta 1
Parimatch Ukraine та Setanta Sports продовжують ексклюзивну співпрацю ще на 3 спортивних сезони до 2025 року.

Технології, інновації і контент — єдина екосистема для фанатів спорту від лідеру індустрії розваг Parimatch та спортивної OTT-платформи Setanta Sports.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy