Спонсорство

ТM PARIMATCH ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКИЙ БАСКЕТБОЛ

Чоловіча національна збірна України у повній готовності підійшла до першого матчу кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи 2017 року.

Про це повідомив головний тренер українців Євген Мурзін на прес-конференції з нагоди старту єврокваліфікації. У її роботі також взяли участь президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський, представник генерального партнера збірної та титульного спонсора Суперліги-2016/17 TM Parimatch Вадим Місюра, перший заступник голови правління страхового партнера ФБУ страхової компанії «Брокбізнес» Андрій Горельцев.

Президент ФБУ звернув увагу на зростання уваги до баскетболу за останній рік. «Дякую всім, хто прийшов. Зараз журналістів більше, ніж рік тому. Інтерес до баскетболу зростає. Завдяки новим спонсорам та збільшенню фінансування від держави Федерація створює кращі умови для підготовки збірним. Сподіваюся на перемогу в стартовому поєдинку та закликаю всіх підтримати збірну України 17 вересня у матчі проти Словенії», — зазначив Михайло Бродський.

Представник TM Parimatch Вадим Місюра наголосив на пріоритетності для компанії співпраці з ФБУ: «Віримо, що наша підтримка  дозволить національній збірній команді з баскетболу успішно пройти кваліфікаційну компанію до чемпіонату Європи 2017 року. Також маємо надію,  що «Суперліга Парі Матч» цього сезону порадує вболівальників видовищними поєдинками на паркеті».

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy