Спонсорство

ТM PARIMATCH ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКИЙ БАСКЕТБОЛ

Чоловіча національна збірна України у повній готовності підійшла до першого матчу кваліфікаційного турніру чемпіонату Європи 2017 року.

Про це повідомив головний тренер українців Євген Мурзін на прес-конференції з нагоди старту єврокваліфікації. У її роботі також взяли участь президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський, представник генерального партнера збірної та титульного спонсора Суперліги-2016/17 TM Parimatch Вадим Місюра, перший заступник голови правління страхового партнера ФБУ страхової компанії «Брокбізнес» Андрій Горельцев.

Президент ФБУ звернув увагу на зростання уваги до баскетболу за останній рік. «Дякую всім, хто прийшов. Зараз журналістів більше, ніж рік тому. Інтерес до баскетболу зростає. Завдяки новим спонсорам та збільшенню фінансування від держави Федерація створює кращі умови для підготовки збірним. Сподіваюся на перемогу в стартовому поєдинку та закликаю всіх підтримати збірну України 17 вересня у матчі проти Словенії», — зазначив Михайло Бродський.

Представник TM Parimatch Вадим Місюра наголосив на пріоритетності для компанії співпраці з ФБУ: «Віримо, що наша підтримка  дозволить національній збірній команді з баскетболу успішно пройти кваліфікаційну компанію до чемпіонату Європи 2017 року. Також маємо надію,  що «Суперліга Парі Матч» цього сезону порадує вболівальників видовищними поєдинками на паркеті».

Інші новини

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

420 х 280
Швидкі та завзяті: військові ЗСУ отримали 100 автівок від Parimatch

З 24 лютого Parimatch передав на потреби української армії 100 автомобілів, що в грошовому еквіваленті сягає понад 40 мільйонів грн.

420х280 Parimatch Setanta 1
Parimatch Ukraine та Setanta Sports продовжують ексклюзивну співпрацю ще на 3 спортивних сезони до 2025 року.

Технології, інновації і контент — єдина екосистема для фанатів спорту від лідеру індустрії розваг Parimatch та спортивної OTT-платформи Setanta Sports.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy