Спонсорство

TM Parimatch підтримала студентську збірну на Кубку Стефана Решка

Початок зими  зачиняв на перерву  великий футбол у студентському середовищі. Оновлена збірна футбольної асоціації студентів Києва, що з’явилася в тому числі й за підтримки торгової марки “Parimatch” у першому ж турнірі вийшла в фінал відомого турніру Стефана Решка. Збірну ФАСК представляли гравці 5 ВНЗ: КНТЕУ, НУФВСУ, КНУТД, НАУ, КУБГ.

Студентська збірна переграла команду «Салтік» 2:1 за пенальті й підняла  над головою заповітний кубок!

У почесній церемонії нагородження взяли участь президент ФК «Колос» Андрій Засуха, організатор турніру Сергій Бортник та володар Кубку Кубків 1975 року, бронзовий призер ОІ Стефан Решко.  Нагадаємо, що всього участь у турнірі взяло 18 команд з різних куточків України.

Фаск висловлює подяку ТМ “Parimatch” за підтримку в створенні студентської збірної й впевнений, що ця перемога —  лише початок!

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy