Lifestyle, Спонсорство

TM Parimatch нагородила олімпійських чемпіонів

Спортсмени-олімпійці, переможці та призери ХХХІ Олімпійських Ігор, отримали цінні подарунки в рамках громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». Метою кампанії було створення додаткових стимулів для успішного виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Олімпіаді. Урочисте завершення акції, вручення подарунків та безпрограшна лотерея відбулись 10 вересня, під час святкування Дня фізичної культури і спорту.

Ще до початку Олімпійських ігор TM Parimatch підтримала ініціативу й пообіцяла кожному золотому медалісту Ріо грошову премію у розмірі 20.000 доларів. Й 10 вересня представник TM Parimatch Вадим Місюра урочисто привітав наших чемпіонів Юрія Чебана та Олега Верняєва та вручив їм сертифікати на обіцяну грошову винагороду.

«Ви показали всьому світу, що в України великий потенціал і спортивне майбутнє. Так, сьогодні спорт в Україні недофінонсований і потребує підтримки, тому бренд РМ не може залишатися осторонь,  зазначив  Вадим Місюра.  Спортсмени, які своїми досягненнями піднімають імідж країни, гідні народної поваги, любові і заохочення.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy