Lifestyle, Спонсорство

TM Parimatch нагородила олімпійських чемпіонів

Спортсмени-олімпійці, переможці та призери ХХХІ Олімпійських Ігор, отримали цінні подарунки в рамках громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога». Метою кампанії було створення додаткових стимулів для успішного виступу наших олімпійців та гідного представлення України на Олімпіаді. Урочисте завершення акції, вручення подарунків та безпрограшна лотерея відбулись 10 вересня, під час святкування Дня фізичної культури і спорту.

Ще до початку Олімпійських ігор TM Parimatch підтримала ініціативу й пообіцяла кожному золотому медалісту Ріо грошову премію у розмірі 20.000 доларів. Й 10 вересня представник TM Parimatch Вадим Місюра урочисто привітав наших чемпіонів Юрія Чебана та Олега Верняєва та вручив їм сертифікати на обіцяну грошову винагороду.

«Ви показали всьому світу, що в України великий потенціал і спортивне майбутнє. Так, сьогодні спорт в Україні недофінонсований і потребує підтримки, тому бренд РМ не може залишатися осторонь,  зазначив  Вадим Місюра.  Спортсмени, які своїми досягненнями піднімають імідж країни, гідні народної поваги, любові і заохочення.

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy