Події, Спонсорство

«Parimatch» вітає володарів Кубків м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ

20 квітня ц.р. у спорткомплексі НТУУ «КПІ» під егідою Футбольної асоціації студентів м. Києва  відбувся фінал Кубка м. Києва з футзалу серед студентських команд ВНЗ. На майданчику у боротьбі за трофей зійшлися найкращі столичні команди – чоловічі збірні  Національного університету харчових технологій та Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Перед початком матчу відбулася церемонія нагородження переможців та призерів ХІV Чемпіонату та Першості міста Києва з футзалу серед студентських команд вищих навчальних закладів.  Студенти-переможці отримали заслужені  медалі та грамоти, а також подарунки від офіційного партнера ФАСК – TM «Parimatch». Почесні гості, серед яких були ректори ВНЗ, колишні спортсмени, представники влади та футбольної громадськості вітали молодь із спортивними здобутками.

Представник TM Parimatch Вадим Місюра у своєму вітальному слові не лише привітав фіналістів, але й зосередив увагу важливій ролі студентського спорту: «Попри силу-силенних проблем економічного та соціального характеру в державі, сьогоднішній фінал є свідченням того, що Україна має майбутнє. І цим майбутнім є наша молодь, яка прагне цілеспрямовано йти до мети, вигравати, бути кращою та  сильнішою. Я вдячний ректорам, тренерам, батькам наших молодих спортсменів, які всебічно підтримують  та сприяють фізичному розвитку молоді. Вірю, що студентський футбол розвиватиметься. Дякую всім, хто допомагав та допомагає нам в організації та проведенні цих змагань».

 Власне, фінальний матч порадував глядачів своєю результативністю та визначив володаря Кубка. З рахунком 3-2 успіх у поєдинку святкувала команда НПУ імені М.П.Драгоманова, яка заслужено здобуває для рідного університету черговий спортивний титул.

Вже через тиждень у четвер, 27 квітня в спорткомплексі Національного університету фізичного виховання та спорту відбулася фінал Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ в якому зустрілись команда Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова та збірна команда Національного університету харчових технологій.

Матчу передувала церемонія нагородження призерів III Чемпіонату м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ під егідою ФАСК. В церемонії відкриття зі вступним словом взяли участь: Іван Крулько – народний депутат України,  Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, Сергій Мартинчук — Голова Печерської районної в м. Києві державної адміністрації, який нагородив Футбольну асоціацію студентів м. Києва подякою за плідну працю, розвиток та популяризацію футболу та здорового способу життя серед молоді, Ігор Кочетов — Віце-Президент ФФУ, Президент Федерації Футболу м. Києва та Петро Куліков — Голова Ради ректорів Київського вузівського центру, ректор Київського національного університету будівництва і архітектури.

Третє місце в третьому Чемпіонаті здобула команда Національного університету фізичного виховання та спорту України. Володарями срібних нагород стали дівчата з Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова. А чемпіоном стала команда Національного університету харчових технологій.

Що стосується фіналу Кубка, то перемогу у ньому здобули дівчата з Національного університету харчових технологій, які у непростому поєдинку, який завершився з рахунком 3-2, завоювали красень-трофей.

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy