Parimatch нагородив переможців аматорського Кубка Києва з футболу

На вихідних у столичному X-Парку пройшов весняний Кубок Києва “В9КУ”.

Події, Спонсорство

21 березня на полях столичного Х-Парка пройшов весняний Кубок Києва “В9КУ” Parimatch. “В9КУ” – наймасштабніший аматорський турнір з футболу в України. Parimatch дбає не лише про розвиток професійного спорту, а і підтримує найкращі ініціативи аматорського спорту. Цього разу команда організаторів запровадила новий формат, в якому всі команди-учасниці брали участь від початку і до кінця змагань.

16 команда між собою змагалися за Суперкубок і ще 8 команд за Кубок Перспективи. Але ніхто не залишився без нагород.

Спочатку у групах по 4 команди, вони провели турнір в одне коло між собою. Далі переможці груп змагалися за Суперкубок, команди, що посіли другі місця, – за Золотий кубок, команди, які зайняли у квартетах треті місця – за Срібний кубок, і нарешті ті, хто фінішували у своїх групах на останніх сходинках, змагалися за Бронзовий кубок.

За такою ж схемою інші команди змагалися й за Кубок Перспективи. Щоправда, учасників було вдвічі менше дві групи по 4 команди.

Переможцями Суперкубку Києва від організації “В9КУ” Parimatch стала команда “FC Lawgris”, яка не програла жодного матчу на турнірі.

Переможцями Кубку Перспективи від організації “В9КУ” Parimatch стала команда “Goal center”, вигравши всі матчі у своїй групі та фінал з мінімальним рахунком.

Parimatch нагородила всі команди, що перемогли, та окремо найкращого гравця, воротаря, автора найкращого голу та сейву.

Для того, аби досягти вершин, потрібно пройти всі етапи становлення спортсмена. Саме тому бренд Parimatch продовжує підтримувати та допомагати розвитку аматорського спорту в Україні.

Ще більше деталей про турнір на офіційному сайті організації “В9КУ”.