Спонсорство

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» стала титульним спонсором львівського ФК «Карпати»!

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» уклала спонсорську угоду з львівським футбольним клубом «Карпати» на сезон 2015/16 рр. У рамках цього партнерства логотип компанії з’явиться на футболках гравців.

«Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» весь час підтримувала і підтримує український спорт. Ми завжди особливу увагу приділяли футболу. Не секрет, що ФК «Карпати» – одна з найуспішніших футбольних команд Західної України, що має величезну армію вболівальників. Ми зі свого боку звикли працювати з лідерами та сприяти їх успіхам»– прокоментував партнерство власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року було офіційно презентовано титульного партнера елітного українського дивізіону сезону 2015/2016. Ліга Парі-Матч – таку назву отримав головний футбольний чемпіонат країни.

«Наш клуб не має жодного сумніву у тому, що ця співпраця позитивно позначиться на розвитку обох брендів і надасть можливості рухатися вперед. Наша співпраця не обмежиться самим лише розміщенням символіки компанії на формі, стадіоні, поліграфічній продукції клубу, а й матиме перспективи для більш тісного зближення брендів. Чи не ключовий момент нашої співпраці полягає і в спільному баченні розвитку українського футболу та очищенні його від брудних закулісних ігор. У цьому наші погляди та методи збігаються на 100%», – зазначили у ФК «Карпати» (Львів).

«Важливо розуміти, що Україна – це молода країна з багатою історією, але попереду ще безліч завдань, реалізація яких потребує багато змін в суспільстві. Сподіваємось, що ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» та ФК «Карпати» разом зроблять свій внесок в історію нової України та українського футболу» – підсумував власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy