Спонсорство

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» стала титульним спонсором львівського ФК «Карпати»!

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» уклала спонсорську угоду з львівським футбольним клубом «Карпати» на сезон 2015/16 рр. У рамках цього партнерства логотип компанії з’явиться на футболках гравців.

«Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» весь час підтримувала і підтримує український спорт. Ми завжди особливу увагу приділяли футболу. Не секрет, що ФК «Карпати» – одна з найуспішніших футбольних команд Західної України, що має величезну армію вболівальників. Ми зі свого боку звикли працювати з лідерами та сприяти їх успіхам»– прокоментував партнерство власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року було офіційно презентовано титульного партнера елітного українського дивізіону сезону 2015/2016. Ліга Парі-Матч – таку назву отримав головний футбольний чемпіонат країни.

«Наш клуб не має жодного сумніву у тому, що ця співпраця позитивно позначиться на розвитку обох брендів і надасть можливості рухатися вперед. Наша співпраця не обмежиться самим лише розміщенням символіки компанії на формі, стадіоні, поліграфічній продукції клубу, а й матиме перспективи для більш тісного зближення брендів. Чи не ключовий момент нашої співпраці полягає і в спільному баченні розвитку українського футболу та очищенні його від брудних закулісних ігор. У цьому наші погляди та методи збігаються на 100%», – зазначили у ФК «Карпати» (Львів).

«Важливо розуміти, що Україна – це молода країна з багатою історією, але попереду ще безліч завдань, реалізація яких потребує багато змін в суспільстві. Сподіваємось, що ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» та ФК «Карпати» разом зроблять свій внесок в історію нової України та українського футболу» – підсумував власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy