Спонсорство

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» стала титульним спонсором львівського ФК «Карпати»!

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» уклала спонсорську угоду з львівським футбольним клубом «Карпати» на сезон 2015/16 рр. У рамках цього партнерства логотип компанії з’явиться на футболках гравців.

«Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» весь час підтримувала і підтримує український спорт. Ми завжди особливу увагу приділяли футболу. Не секрет, що ФК «Карпати» – одна з найуспішніших футбольних команд Західної України, що має величезну армію вболівальників. Ми зі свого боку звикли працювати з лідерами та сприяти їх успіхам»– прокоментував партнерство власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Нагадаємо, наприкінці червня цього року було офіційно презентовано титульного партнера елітного українського дивізіону сезону 2015/2016. Ліга Парі-Матч – таку назву отримав головний футбольний чемпіонат країни.

«Наш клуб не має жодного сумніву у тому, що ця співпраця позитивно позначиться на розвитку обох брендів і надасть можливості рухатися вперед. Наша співпраця не обмежиться самим лише розміщенням символіки компанії на формі, стадіоні, поліграфічній продукції клубу, а й матиме перспективи для більш тісного зближення брендів. Чи не ключовий момент нашої співпраці полягає і в спільному баченні розвитку українського футболу та очищенні його від брудних закулісних ігор. У цьому наші погляди та методи збігаються на 100%», – зазначили у ФК «Карпати» (Львів).

«Важливо розуміти, що Україна – це молода країна з багатою історією, але попереду ще безліч завдань, реалізація яких потребує багато змін в суспільстві. Сподіваємось, що ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» та ФК «Карпати» разом зроблять свій внесок в історію нової України та українського футболу» – підсумував власник компанії ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Едуард Швіндлєрман.

Інші новини

Gulliver
Матч збірної України транслюватимуть на екранах ТРЦ Gulliver

Parimatch запрошує на безкоштовний перегляд матчу Україна - Австрія на величезному екрані у центрі столиці.

Pm Binance
Токени Parimatch серед перших на Binance NFT

Parimatch запустить NFT колекцію в рамках програми 100 Creators від Binance.

де дзерби
“Шахтар” презентував нового головного тренера – Роберто Де Дзербі

Презентація відбулася 15 червня на НСК "Олімпійський" у форматі великої прес-конференції.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy