Події, Спонсорство

Дніпро зібрав баскетбольних зірок Суперліги Парі-Матч

Матч зірок української баскетбольної Суперліги Парі – Матч можна вважати знаковою  спортивною подією 2017 року. Вперше за останні п’ять років кращі серед кращих зібралися на баскетбольному  паркеті, щоб подарувати прихильникам цієї гри видовищне шоу, продемонструвати найкращі  якості та вразити майстерністю.

За безпосередньої підтримки титульного спонсору Чемпіонату України з баскетболу —  ТМ«Parimatch» 12 березня ц.р. у Дніпрі у палаці культури «Шинник» відбувався довгоочікуваний матч зірок вітчизняної Суперліги.

Родзинкою цьогорічного поєдинку за участі зірок стало те, що команди були сформовані за географічним поділом Північ– Південь, а не за принципом, коли українці грають проти легіонерів.

Крім самого поєдинку «Південний Захід» — «Північний Схід» на глядачів  чекали цікаві конкурси. Першими програму баскетбольного дійства розпочали  учасники конкурсу майстерності. А згодом глядацька зала вже  не приховувала своїх емоцій від перегляду запеклого шоу  триочкових кидків та слем-данків.

Власне, сам поєдинок розпочався достатньо яскраво. Команди почали матч 8 данками поспіль. Вже на початку зустрічі глядачі остаточно переконалися в тому, що вони вчинили правильно, що прийшли на свято баскетболу.

У підсумку гравці  «Північного Сходу» святкували перемогу у матчі.  Команди за всю зустріч на двох набрали 274 очка.

А героєм матчу став Сергій Загреба, який виявився   найрезультативнішим у цьому поєдинку в складі двох команд. Цілком закономірно його було визнано MVP Матчу зірок.

Північний Схід — Південний Захід  141:133 (35:36, 42:33, 40:38, 24:26)

Північний Схід: Загреба (29 + 15 підбирань), Глєбов (16 + 5 передач), Тимофеєнко (13 + 6 передач + 5 підбирань), Козлов (13), Анісімов (12 + 5 підбирань), Стефенс (12), Дугат (10)

Південний Захід: Конєв (23), Фандербурк (16 + 5 підбирань), Сміт (15 + 5 передач), Кальніченко (13 + 5 підбирань), Кушніров (13), Кольченко (12), Петров (12), Онуфрієв (11 + 6 підбирань

Приємно, що свято баскетболу у Дніпрі вдалося. Уболівальники залишали трибуни усміхненими та щасливими. Вони отримали задоволення від баскетбольного дійства та обов’язково повернуться знову, щоб підтримати своїх кумирів та відчути заряд позитивної енергії.

Інші новини

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

420 х 280
Швидкі та завзяті: військові ЗСУ отримали 100 автівок від Parimatch

З 24 лютого Parimatch передав на потреби української армії 100 автомобілів, що в грошовому еквіваленті сягає понад 40 мільйонів грн.

420х280 Parimatch Setanta 1
Parimatch Ukraine та Setanta Sports продовжують ексклюзивну співпрацю ще на 3 спортивних сезони до 2025 року.

Технології, інновації і контент — єдина екосистема для фанатів спорту від лідеру індустрії розваг Parimatch та спортивної OTT-платформи Setanta Sports.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy