Події, Спонсорство

Дніпро зібрав баскетбольних зірок Суперліги Парі-Матч

Матч зірок української баскетбольної Суперліги Парі – Матч можна вважати знаковою  спортивною подією 2017 року. Вперше за останні п’ять років кращі серед кращих зібралися на баскетбольному  паркеті, щоб подарувати прихильникам цієї гри видовищне шоу, продемонструвати найкращі  якості та вразити майстерністю.

За безпосередньої підтримки титульного спонсору Чемпіонату України з баскетболу —  ТМ«Parimatch» 12 березня ц.р. у Дніпрі у палаці культури «Шинник» відбувався довгоочікуваний матч зірок вітчизняної Суперліги.

Родзинкою цьогорічного поєдинку за участі зірок стало те, що команди були сформовані за географічним поділом Північ– Південь, а не за принципом, коли українці грають проти легіонерів.

Крім самого поєдинку «Південний Захід» — «Північний Схід» на глядачів  чекали цікаві конкурси. Першими програму баскетбольного дійства розпочали  учасники конкурсу майстерності. А згодом глядацька зала вже  не приховувала своїх емоцій від перегляду запеклого шоу  триочкових кидків та слем-данків.

Власне, сам поєдинок розпочався достатньо яскраво. Команди почали матч 8 данками поспіль. Вже на початку зустрічі глядачі остаточно переконалися в тому, що вони вчинили правильно, що прийшли на свято баскетболу.

У підсумку гравці  «Північного Сходу» святкували перемогу у матчі.  Команди за всю зустріч на двох набрали 274 очка.

А героєм матчу став Сергій Загреба, який виявився   найрезультативнішим у цьому поєдинку в складі двох команд. Цілком закономірно його було визнано MVP Матчу зірок.

Північний Схід — Південний Захід  141:133 (35:36, 42:33, 40:38, 24:26)

Північний Схід: Загреба (29 + 15 підбирань), Глєбов (16 + 5 передач), Тимофеєнко (13 + 6 передач + 5 підбирань), Козлов (13), Анісімов (12 + 5 підбирань), Стефенс (12), Дугат (10)

Південний Захід: Конєв (23), Фандербурк (16 + 5 підбирань), Сміт (15 + 5 передач), Кальніченко (13 + 5 підбирань), Кушніров (13), Кольченко (12), Петров (12), Онуфрієв (11 + 6 підбирань

Приємно, що свято баскетболу у Дніпрі вдалося. Уболівальники залишали трибуни усміхненими та щасливими. Вони отримали задоволення від баскетбольного дійства та обов’язково повернуться знову, щоб підтримати своїх кумирів та відчути заряд позитивної енергії.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy