Проєкти

ТМ Parimatch зібрала експертів та журналістів для обговорення гри збірної

29 листопада в ресторані НСК «Олімпійський» за участі Федерації футболу України та офіційного спонсора збірної ТМ «Parimatch» відбулось підбиття підсумків виступу національної збірної України з футболу в осінній частині відбіркового циклу до Чемпіонату світу 2018 року. В рамках заходу експерти футболу та профільні спортивні журналісти мали змогу обговорити актуальні футбольні теми.

У зустрічі взяли участь: колишній тренер збірної України з футболу Йожеф Сабо, генеральний секретар Всеукраїнського об’єднання тренерів Анатолій Бузнік, Заслужений тренер України Олександр Іщенко та представник ТМ «Parimatch» Лариса Ірха-Зварун. Модератором заходу виступив прес-аташе ФФУ Олександр Гливинський.

Присутні мали змогу обмінятись думками щодо тактики тренерського штабу національної збірної та гри, власне, команди.

Анатолій Бузнік відзначив хороші результати та тактику діючого тренера Андрія Шевченко: «Чинниками, на які орієнтується команда Шевченко – є професіоналізм, стратегія, відкритість та впевненість в тих людях, котрих запрошують для роботи в збірній, зокрема, тренерський штаб».

Особливе пожвавлення викликала тема майбутніх ігор. Активна дискусія зав’язалась між експертами та головним редактором журнала «Футбол» Артемом Франковим: « Якою є роль головного тренера, коли кількість гравців обмежена?».

Йожеф Сабо виступив на захист та заявив: « Реальність є такою, що футболістів готують у клубах, а не в збірній. Тут вони проводять лише декілька днів перед матчем. Варто звернути увагу на «спеціалістів», які працюють у наших командах».

В рамках заходу, ТМ «Parimatch» закликала журналістів до активної співпраці у різноманітних соціальних заходах, що спрямовані на популяризацію футболу в Україні і підтримку наших спортсменів зі сторони суспільного загалу.

По закінченню офіційної частини заходу, присутні продовжили неформальне спілкування. Всі були сповнені позитивними емоціями та висловили побажання, щоб подібні зустрічі проходили частіше.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy