Sport Talk Club: Освіта продовжує спортивне професійне життя

Освітня платформа Parimatch Education вкотре піднімає важливі та актуальні питання пов'язані зі спортом

Sport Talk Club: Освіта продовжує спортивне професійне життя

Освітня платформа Parimatch Education вкотре піднімає важливі та актуальні питання пов'язані зі спортом

Sport Talk Club: Освіта продовжує спортивне професійне життя

Освітня платформа Parimatch Education вкотре піднімає важливі та актуальні питання пов'язані зі спортом

Sport Talk Club: Освіта продовжує спортивне професійне життя

Освітня платформа Parimatch Education вкотре піднімає важливі та актуальні питання пов'язані зі спортом

Події, Проєкти

Sport Talk Club: Освіта продовжує спортивне професійне життя

Освітня платформа Parimatch Education вкотре піднімає важливі та актуальні питання пов’язані зі спортом. Так сьома зустріч Sport Talk Club була присвячена питанню освіти для спортсменів та тому, як продовжити професійне життя в спорті. Тисячі спортсменів губляться та стають банкротами після завершення кар’єри, не можуть знайти роботу та легко прощаються з амбіціями. Як цьому зарадити та підготуватися?

Навчатися потрібно під час кар’єри, використовувати кожен шанс

Екс-капітан донецького “Шахтаря”, а нині директор з футболу Даріо Срна, використав власний шанс залишитися у спорті та розповів про це під час дискусії. Потрібно вміти дивитися проблемам в очі та визнавати власні помилки аби прогресувати. Даріо щиро розповів про те, що жалкує, що не приділяв достатньої уваги самоосвіті: “Коли я був футболістом, важко було зосередитися на чомусь іншому. Ти завжди в процесі, щодня тренування та ігри. У мене не було змоги навіть читати багато книжок – у неділю гра, у середу наступний матч, а потім в суботу знову на футбольне поле. Не встигаєш емоційно відпочити та налаштуватися на наступну гру, важко з головою поринути у вивчення чогось нового”.

Сьогоднішнє покоління гравців більш професійне, що визнає хорватський менеджер. Вони працюють над розвитком власного бренду через соціальні мережі та роботу зі ЗМІ. Можна не бути фанатом соціальних мереж, але якщо від цього залежить твоя впізнаваність та подальший розвиток, то питання професійності стають нагальними. Поки гравець знаходиться в системі клубу та працює поруч з іншими галузями, потрібно не соромитися та ставити питання. Як працюють скаути? Чому футболісти виконують певні вправи? Хто відповідає за партнерські умови? Навчання не зупиняється ані на хвилину, важливо бути завжди до нього відкритим.

Фінансова грамотність та вміння делегувати обов’язки важливі для сучасних спортсменів

Американський спорт дуже відрізняється від європейського, але нащастя в українському просторі є ті, хто готовий ділитися власним досвідом. Станіслав Медведенко багато років грав за океаном в найкращій баскетбольній лізі, але змушений був завершити кар’єру через травму. Стресова ситуація стала показником професійності.

Станіслав поділився практичними порадами, що точно допоможуть діючим спортсменам визначити власні цінності. “Гроші мають властивість закінчуватися. За статистикою дуже велика частка гравці НФЛ та НБА залишаються банкрутами вже через декілька років після того, як закінчують грати. Незнання основ фінансової грамотності та відсутність людини, яка могла би підказати – найбільша проблема. Моя порада проста – потрібно дбати про майбутнє, заощаджувати та не влазити в сумнівні бізнес проекти. Після закінчення спортивної кар’єри буде більше часу для того, аби розібратися у всіх нюансах та розумно використати зароблені фінанси”, – закцентував увагу баскетболіст.

Задавати питання – найпростіший спосіб навчитися

Топовий спортсмен не завжди може стати крутим менеджером. Ця теза лише спонукає до навчання. Так вважає Олів’є Ярош – професор в швейцарській Футбольній Бізнес Академії. “Головне бажання, без нього нічого не вийде. Справді, зараз європейські ліги трохи відстають у розвитку, але активно переймають досвід американських колег. Організовують навчальні курси для гравців, що завершують карєру та не мають уяви, куди податися. Вони беруть їх під своє крило. Професійний спортсмен має унікальний досвід, який точно знадобиться для покращення організації спортивних змагань”.

Як висновок дискусії, кожен із спікерів наголосив, що майбутнє кожного спортсмена лише в його руках. Перемагають ті, хто голодні до знань, а навчатися ніколи не пізно. Для цього є всі потрібні інструменти, лише скористайтеся ними.

“Parimatch має на меті допомагати та підтримувати українських спортсменів. Такі заходи як Sport Talk Club допомагають знайти відповіді на питання, що постають перед ними. Освіта важлива і ми це розуміємо, тому говоримо про це відкрито разом з нашими гостями та партнерами”, – підсумував представник Parimatch Вадим Місюра.

Наступна зустріч Sport Talk Club в рамках платформи Parimatch Education запланована на квітень. Тому стежте за новинами, щоб не пропустити.

Інші новини

Sport Talk Club
Sports Talk Club: Жіночий погляд на розвиток сучасного спорту

В рамках освітньої платформи Parimatch Education експерти обговорили стан та перспективи розвитку жіного спорту в Україні та світі.

сайт
Sport Talk Club: 22 квітня спікери обговорять популярність жіночого спорту

Цього разу зустріч експертів буде присвячена вивченню попиту на спортивні події з боку жіночої аудиторії.

Sports Talk Club: Життя після спортивної кар’єри

В рамках освітньої платформи Parimatch Education 23 лютого пройде сьома зустріч Sport Talk Club, присвячена освітнім програмам у світі спорту

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy