Lifestyle, Інтерв'ю, Проєкти

Ганна Різатдінова у спецпроекті “Помилитися аби виграти” про справжню ціну олімпійської медалі

«Помилитися аби виграти» — новий спецпроект головного меценату українського спорту Parimatch та видання Na chasi. В межах проекту представники українського спорту, розповідають про те, з чим свого часу не впоралися і які життєві уроки засвоїли зі своїх невдач.

Українська гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, Ганна Різатдінова ексклюзивно для Na chasi розповіла про непростий шлях у спорті, навчання в знаменитій Школі Дерюгіних та справжню ціну олімпійської медалі.

Не передати словами, що я відчувала, коли на мене наділи медаль. Здавалось, я всю себе залишила на тому килимі. Я підняла голову вгору і сказала: «Спасибі Боже, що вберіг мене від усіх випадковостей». Це був абсолютний пік щастя

Багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи відверто розповіла, що майже пропустила дитинство через постійні тренування, не бавилася з однолітками та кожне тренування працювала так, аби її похвалила сама Ірина Дерюгіна.

Читайте поради від Ганни Різатдінової та повне інтерв’ю на сайті Na chasi у спецпроекті «Помилитися аби виграти».

0758

Інші новини

420х280 Ukr (2)
Parimatch Foundation виділив понад 500 тис. євро на допомогу Україні під час війни

Для більшої ефективності Фонд створив декілька напрямків розподілення ресурсів так, щоб допомогти українським жінкам та дітям пережити війну та перебувати в безпеці.

1200х630 Ukr (3)
Parimatch Foundation запустив курс «Кризова психологічна допомога» для психологів ІРЦ

Освітній курс ініційовано в рамках стратегічної програми Parimatch Foundation психологічної реабілітації дітей та дорослих, що постраждали від війни.

1200х630 Ukr (5)
Parimatch Foundation продовжує надавати гуманітарну допомогу Тернопільщині

Тернопільська область є одним із ключових хабів для прихистку внутрішньо переміщених осіб за заході України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy