Lifestyle, Інтерв'ю, Проєкти

Ганна Різатдінова у спецпроекті “Помилитися аби виграти” про справжню ціну олімпійської медалі

«Помилитися аби виграти» — новий спецпроект головного меценату українського спорту Parimatch та видання Na chasi. В межах проекту представники українського спорту, розповідають про те, з чим свого часу не впоралися і які життєві уроки засвоїли зі своїх невдач.

Українська гімнастка, бронзова призерка Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, Ганна Різатдінова ексклюзивно для Na chasi розповіла про непростий шлях у спорті, навчання в знаменитій Школі Дерюгіних та справжню ціну олімпійської медалі.

Не передати словами, що я відчувала, коли на мене наділи медаль. Здавалось, я всю себе залишила на тому килимі. Я підняла голову вгору і сказала: «Спасибі Боже, що вберіг мене від усіх випадковостей». Це був абсолютний пік щастя

Багаторазова призерка чемпіонатів світу та Європи відверто розповіла, що майже пропустила дитинство через постійні тренування, не бавилася з однолітками та кожне тренування працювала так, аби її похвалила сама Ірина Дерюгіна.

Читайте поради від Ганни Різатдінової та повне інтерв’ю на сайті Na chasi у спецпроекті «Помилитися аби виграти».

0758

Інші новини

Light Up Christmas for Ukraine
Light Up Christmas for Ukraine

Напередодні Різдва UNITED24 та Parimatch Ukraine запустили світову кампанію зі збору коштів на генератори для українських лікарень.

Міні ППО: система протидії дронам
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy