wpfordev
Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові!

Експерт-клуб Parimatch розширює географію

wpfordev
Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові!

Експерт-клуб Parimatch розширює географію

wpfordev
Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові!

Експерт-клуб Parimatch розширює географію

wpfordev
Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові!

Експерт-клуб Parimatch розширює географію

Події, Проєкти

Експерт-клуб ТМ Parimatch у Львові!

Експерт-клуб Parimatch розширює географію. Провівши перше засідання перед першими матчами кваліфікації ЄВРО 2020 Португалія – Україна та Люксембург – Україна, 8 червня провідні футбольні експерти та представники ЗМІ зібралися у Львові. Цього разу – обговорити результати матчу Україна – Сербія та оцінити перспективи у матчі Україна – Люксембург.

Збірна України перемагає збірну Сербія. Фантастичні 5:0  — і перше місце відбірковій групі на Чемпіонат Європи 2020. Яскрава, феєрична гра не залишила в цей вечір нікого без позитивних емоцій. Саме на таку гру очікували вболівальники й вони її отримали у Львові. Та попереду – матч Україна – Люксембург, який також потребує максимальної віддачі. Ці та інші новини зі стану збірної стали предметом дискусії Експерт-клубу!

Цього разу захід зібрав рекордну кількість представників мас-медіа- більш ніж 30 журналістів жваво обговорювали гру й ділилися прогнозами на наступний матч.  Експертами клубу виступили: голова комітету збірних команд України з футболу Мирон Маркевич, екс-гравці національної збірної України Володимир Єзерський та В’ячеслав Шевчук, та відомий бомбардир «Карпат» Степан Юрчишин. Експерти зійшлися на думці, що українці тактично й психологічно були сильнішими в цей вечір за сербів, журналісти відзначили яскраву гру флангових молодих гравців збірної. Одностайні гості експерт-клубу також і в тому, що наступний суперник України команда Люксембургу буде грати в грамотний захисний футбол й зможе створити неприємності українцям.

«Вважаю, що формат Експерт-клубу – новий підхід у взаємодії футбольних аналітиків та спортивних ЗМІ. Місце – де кожен може поділитися своєю думкою, щодо виступів головної команди країни, почути висновок футбольних фахівців, згадати знакові історичні моменти та проаналізувати поточні перспективи. А на додачу – провести час у приємній дружній атмосфері однодумців. І мені надзвичайно приємно вітати цей захід саме у Львові. Місті, яке дарує натхнення нашим гравцям та огортає найміцнішою підтримкою!», — відзначив Мирон Маркевич.

«Експерт клуб Parimatch розширює географію! Після Києва ми завітали до Львова. Мені дуже приємно бачити в цьому місті таких авторитетних й знаних експертів й медіа-фахівців. Ключове завдання формату експерт-клубу — зменшити дистанцію між спортсменами, медіа та експертами. Наша торгова марка, як меценат українського спорту, буде продовжувати шукати цікаві й нестандартні формати взаємодії медіа, експертів та спортсменів. Впевнений, що такий формат діалогу сприятиме всебічній популяризації гри номер 1 в Україні» — прокоментував подію представник ТМ Parimatch Вадим Місюра.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy