Пропустити
Події, Спонсорство

Збірна України посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби

У Варшаві завершився чемпіонат Європи з греко-римської боротьби. Додому збірна України привезла відразу три бронзові медалі, які дозволили зайняти в загальнокомандному заліку четверте місце. Таким чином, європейська першість для Федерації греко-римської боротьби України, генеральним партнером якої є Parimatch, пройшла досить результативно.

Першу медаль здобув Олімпійський призер Жан Беленюк, а після нього цей результат повторили Віктор Петрик і Максим Євтушенко. Беленюк виграв бронзу у ваговій категорії 87 кг. Перед цим Жан в чвертьфіналі поступився Датунашвілі, але так як серб пройшов у фінал, українець отримав шанс продовжити боротьбу. Він переміг хорвата Лубуріча і німця Кудлу. Перемога над останнім і принесла Беленюку бронзу.

Дуже важкий чемпіонат Європи – як фізично, так і емоційно. Але і вкрай корисний, він закінчився для мене бронзовою медаллю. Чемпіонат показав всі недоліки і проблемні місця, над якими доведеться наполегливо працювати. Це означає, що свою задачу цей турнір для мене повністю відпрацював, – написав Беленюк в своєму Instagram.

Петрик же завоював бронзу у ваговій категорії до 60 кг. У медальній сутичці Віктор переміг Гліба Макаренко з Білорусі. А Євтушенко в сутичці за бронзу (вагова категорія 72 кг) переміг Романа Покурковскі з Польщі.

Parimatch вітає призерів змагань з надважливими перемогами і закликає не засмучуватися тих, хто залишився без медалей – головні перемоги попереду. Заряджені перемагати разом!

Інші новини

премия
АСЖУ нагородила кращі спортивні медіа України 2020

Асоціація спортивних журналістів України нагородила переможців премії «Найкращі спортивні медіа України 2020».

Imgonline Com Ua Resize 2q66ry8bl3kbs8q
АСЖУ обере найкращих 7 травня на церемонії «Найкращі спортивні медіа України 2020»

Асоціація спортивних журналістів України оголосить кращих журналістів та спортсменів за підсумками 2020 року.

лобов беринчик

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy