Події, Спонсорство

ЗБІРНА УКРАЇНИ — ЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ З ПЛЯЖНОГО ФУТБОЛУ!

Збірна України з пляжного футболу переграла у фінальному матчі Суперфіналу Євроліги 2016 команду Португалії 2: 1 і вперше в історії здобула чемпіонський кубок! Приємно, що причетною до цієї знаменної події стала й TM “Parimatch”. Минулого тижня компанія підписала угоду про партнерство з Асоціацією пляжного футболу України.

У вирішальному матчі команда Євгена Варениці здобула вольову перемогу, програючи по ходу гри. Рахунок в матчі на 8-ій хвилині відкрив Джордан Сантос, після класного пасу п’ятою від Бельшіора.

Але наші перевернули все з ніг на голову на початку третього періоду. На 25-ій хвилині гри наш форвард Олег Зборовський забив свій фірмовий гол бісіклетой, поборовшись на п’ятачку суперників. А через хвилину Дмитро Ведмідь вистрілив від лівої бровки, і м’яч рикошетом від піску, залетів у ворота — 2: 1!

Після цього наші гравці, ведені найдосвідченішим воротарем Віталієм Сидоренко, вистояли під відчайдушним штурмом португальців і вперше в історії здобули чемпіонське звання «Євро Пляжний футбол Ліга»!

Сидоренко і був визнаний кращим голкіпером Суперфіналу в італійській Катанії.  А Євген Варениця стримав слово — в інтерв’ю 2 січня цього року, головний тренер збірної України обіцяв взяти реванш у діючих чемпіонів і поквитатися за програний фінал рік тому.

Нагадаємо всіх 12 футболістів, які здобули чемпіонський кубок: воротарі — Володимир Гладченко і Гріффін Віталій Сидоренко (Артур Мьюзік); польові гравці — Олег Зборовський, Олександр Корнійчук (кап.), Дмитро Ведмідь, Максим Войток (всі — ХДС); Костянтин Макєєв, Віктор Пантелейчук, Юрій Щерица (всі — Гріффін); Євген Рябчук (Євроформат), Роман Пачев (Спартак), Іван Глуцький (Артур Мьюзік).

Офіційні особи: Євген Варениця — головний тренер збірної України, Микола Костенко — тренер команди, Сергій Бурко — доктор / фізіотерапевт, Андрій Кунцевич — віце-президент АПФУ / менеджер збірної України.

Попереду у нашої національної команди з пляжного футболу на відбір Чемпіонат Світу-2017. Відбірковий раунд пройде також в Італії, в місті Єзоло з 2 по 11 вересня цього року.