Події, Спонсорство

TM «Parimatch» взяла участь в обговоренні співпраці УПЛ з Ла Лігою (Іспанія) та Лігою 1 (Франція)

6 квітня 2017 р. в готелі «Hilton» відбувся захід, присвячений обговоренню співпраці  Української «Прем’єр-ліги»  з іспанською Ла Лігою та французькою Лігою 1.

У зустрічі взяли участь президент іспанської Ла Ліги Хав’єр Тебас, директор аудіовізуального департаменту Мельсіор Солер, представник французької Ліги 1, Генеральний секретар Всесвітнього Форуму Ліг Жером Перлемутер, Президент Української «Прем’єр-Ліги» Володимир Генінсон, представник TM «Parimatch» Вадим Місюра,  менеджмент футбольних клубів, партнери, гості та журналісти.

Ключовою темою обговорення став обмін футбольним досвідом щодо розвитку комерційної моделі та продукту УПЛ. Зокрема, піднімалося питання щодо доцільності централізації комерційних та медійних прав у сучасному футболі, що однозначно позитивно впливає на фінансові надходження.

Президент Ла Ліги Хав’єр Тебас поділився іспанським досвідом реформування централізації системи продажів телетрансляцій. Він висловив переконання, що без централізованого продажу не буде зростання доходів, але при цьому потрібні дії економічного характеру. Хав’єр Тебас розповів, що з 1990 — до 2015 року медіаправа в Іспанії не були централізованими, що в результаті призвело до заборгованості клубів перед державою у 800 мільйонів євро.  Два роки тому в Іспанії був прийнятий закон про централізацію футбольних медіаправ, який дав свій позитивний результат– борги скоротилися до 100 мільйонів євро, а заборгованості клубів перед гравцями відтепер не має взагалі.

Президент Ла Ліги висловив переконання, що УПЛ має великі можливості стати однією з найкращих ліг, але для цього Україні вкрай важливо здійснити  реформування централізації системи продажу трансляцій.

Президент Української «Прем’єр-ліги» Володимир Генінсон  виступає за централізацію продажу трансляцій та наголосив на тому, що таку модель в Україні треба створити якомога швидше. «Нам імпонує досвід Іспанії, де був створений спеціальний орган, який контролює усі клуби, «Реал» та «Барселона» не є виключенням. Завдяки централізації продажу іспанський футбол вирішив масу фінансових проблем», — сказав він.

Представник TM «Parimatch» Вадим Місюра висловив переконання, що такі конструктивні зустрічі з представниками найкращих футбольних ліг в світі повинні сприяти розвитку футбольної індустрії в Україні з точки зору саме спортивних бізнес процесів. Адже на прикладі інших ліг та футбольних клубів ми бачимо те, що ефективність управління, комерційна діяльність, взаємодія з бродкастерами та спонсорами – це необхідна умова фінансової стабільності  та функціонування спортивних організацій.

Оскільки захід відбувся 6 квітня, у день, який  ООН визнала  Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку, представники Іспанської та Французької Ліги, Міжнародного Форуму Ліг, Української «Прем’єр-Ліги» та її команди, Професіональної футбольної ліги, команди Першої ліги, Асоціація футзалу України, бродкастери, спонсори та медіа приєдналися до відповідного флешмобу, ініційований міжнародною організацією «Мир та Спорт» (Peace andSport). Учасники сфотографувалися  з карткою білого кольору. Подібна акція відбулася в багатьох країнах світу.

Власне, учасники дискусії прийшли до висновку щодо необхідності централізації медійних та комерційних прав та  встановлення довготермінових взаємовідносин з партнерами. За таких умов український футбол розвиватиметься, футбольні клуби стануть на шлях самоокупності, а найголовніше те, що український футбольний продукт стане набагато якіснішим.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy