Події

Parimatch Ukraine підписала Меморандум з Міністерством молоді та спорту про спільну боротьбу проти маніпулюванням спортивними змаганнями

Parimatch Ukraine підписала Меморандум з Міністерством молоді та спорту України про співпрацю щодо боротьби з маніпулюванням спортивними змаганнями та розвитку Національної платформи доброчесності спорту. Мета Національної платформи – протидіяти маніпулюванням спортивними змаганнями з метою захисту цілісності спорту та спортивної етики.

СЕО Parimatch Ukraine, Наталія Гілевич пояснила, чому таке рішення важливе для компанії:

Головний актив букмекера – це репутація та довіра. Як перша і поки єдина букмекерська компанія, яка отримала ліцензію в Україні, ми відчуваємо відповідальність і готові бути прикладом у статусі лідера галузі. Для ефективної протидії маніпулюванням у спорті важливо збалансувати інтереси держави, спортивної спільноти, беттінга і гравців. Підписання меморандуму та експертна підтримка розвитку Національної платформи доброчесності спорту – важливий спільний крок держави і легальної букмекерської компанії в знаходженні цього балансу і розвитку чесного спорту в Україні.

Маніпулювання спортивними змаганнями є проблемою у світовому вимірі, що має різні форми, спричиняє негативний вплив на всі види спорту та створює загрозу доброчесності спорту і його основним цінностям. Згідно зі статистикою, близько 20% спортсменів та представників спортивного сектору стикалися із пропозиціями взяти участь у маніпулюваннях.

Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт також прокоментував рішення про створення Національної платформи:

Ми усвідомлюємо, що договірні матчі та маніпулювання спортивними результатами продовжують залишатися однією з найбільших загроз для чесного спорту в усьому світі, в тому числі і в нашій державі. Україна підтримує жорстку позицію міжнародної спільноти у боротьбі з цим ганебним явищем. Ми беремо активну участь у всіх міжнародних заходах та приєдналися до існуючих міжнародних інструментів, які націлені на протистояння цій загрозі спорту. До того ж, Україна стала третьою державою, яка ратифікувала Конвенцію Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями.

Голова комітету з етики та чесної гри Українській Асоціації Футболу, консультант Федерації настільного тенісу України Франческо Баранка зазначив, що завдяки роботі букмекерів та тим прогнозам, які вони роблять, спортивна спільнота в короткий час може зрозуміти, що у матчі відбувається щось підозріле. Україна робить рішучі кроки для боротьби з договірними матчами, і підписання меморандуму про співробітництво держави та бізнесу є одним з них.  

Без комплексної підтримки – державної інституції та букмекерів – боротьба з договірними матчами неможлива. Кількість інцидентів у постковідний період зросла в рази: наприклад, у світі виявлено та підтверджено близько 1000 випадків протягом 10 місяців. Щодо ситуації в Україні – вона є трохи кращею, проте також потребує змін. Загалом було виявлено 50 матчів з футболу, баскетболу, хокею, волейболу та настільного тенісу, протягом яких зафіксовано епізоди з маніпуляцією. 

Підписання спільного меморандуму та об’єднання зусиль –  сигнал суспільству, що Parimatch Ukraine і держава грають на одному полі, і діють як єдина команда. Спільний крок для реформування спортивної індустрії, яка буде будуватися на принципах чесності, прозорості та відповідальності.

Україна вже бере активну участь у всіх міжнародних заходах та приєдналася до існуючих міжнародних інструментів, які націлені на протистояння цій загрозі. Разом з цим, незабаром боротьба стане жорсткішою, адже вже в жовтні запрацює Національна платформа доброчесності спорту.

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy