старикова серебро
Олена Старікова виграла срібну нагороду з спрінту велотреку на ОІ-2020 у Токіо

Українка поступилася канадійці, що встановила світовий рекорд у 2019 році.

Події

Харків’янка Олена Старікова в останній день Олімпіади принесла Україні шосту срібну медаль – 25-річна спортсменка в фіналі спринту з велотреку поступилася Келсі Мітчелл з Канади. Рахунок за заїздами проти канадійки – 0:2. У першому заїзді Олена програла з відставанням в 0,061 секунди, у другому – 0,064 секунди. Мітчелл – світова рекордсменка. У 2019 році вона проїхала спринт за 10,154 секунди.

Старікова стала 4-й на Олімпіаді в Токіо в кейріне, зупинившись за крок до медалі. А срібло для Олени – перша олімпійська нагорода.

Все ще не можу повірити, що отримала олімпійську медаль. Я дуже щаслива. Мене переповнюють неймовірні емоції і відчуття. Це складно передати словами. Будемо працювати далі і вже в Парижі у 2024 поїдемо за золотом, – розповіла Старікова.

Parimatch вітає Олену з першою і такою важливою олімпійською нагородою! Завершуємо Олімпійські Ігри на позитивній ноті для України!