Події, Спонсорство

Міністерство молоді та спорту та компанія “Parimatch” підписали Меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога»

ТМ Parimatch приєдналась до громадської акції «Спільна олімпійська перемога» — відповідний Меморандум було підписано з керівництвом Міністерства молоді та спорту України 2 серпня 2016 року. Мета проведення громадської кампанії – створення додаткових позабюджетних стимулів для успішного виступу українських спортсменів на ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Бразилії.

В рамках участі в акції «Спільна олімпійська перемога», компанія “Parimatch”  висловила готовність надати в якості спеціальних призів — сертифікати на суму еквівалентну 20 тис. доларів США кожному українському спортсмену-переможцю (золотому медалісту) літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

«Я щиро вдячний компанії “Parimatch” за це важливе, соціально відповідальне та дуже вагоме рішення — підтримати спортсменів, які змагатимуться за честь України на Олімпіаді в Бразилії. Переконаний, це один із тих додаткових стимулів, який надихне наших олімпійців на успішні та переможні виступи», — наголосив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

У свою чергу, представник ТМ “Parimatch” Вадим Місюра зазначив: «Для  нашої компанії було справою честі підтримати українських спортсменів-олімпійців. Ми підтримуємо український спорт конкретними справами й впевнені, що ці додаткові стимули допоможуть нашим спортсменам неодноразово піднятися на найвищий щабель п’єдесталу пошани!»

Вручення сертифікатів від Parimatch українським переможцям Олімпіади у Ріо — відбудеться по завершенні Ігор, під час урочистої церемонії вшанування олімпійців та підведення підсумків громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога».

Інші новини

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

Великий бізнес – велика відповідальність
Великий бізнес – велика відповідальність

Для нас велика честь пліч-о-пліч з іншими українськими бізнесами тримати економічний фронт, наближувати нашу спільну перемогу, реалізовувати масштабні проєкти з фандрейзинговою платформою United24

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy