Події, Спонсорство

Міністерство молоді та спорту та компанія “Parimatch” підписали Меморандум про приєднання до громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога»

ТМ Parimatch приєдналась до громадської акції «Спільна олімпійська перемога» — відповідний Меморандум було підписано з керівництвом Міністерства молоді та спорту України 2 серпня 2016 року. Мета проведення громадської кампанії – створення додаткових позабюджетних стимулів для успішного виступу українських спортсменів на ХХХІ літніх Олімпійських іграх у Бразилії.

В рамках участі в акції «Спільна олімпійська перемога», компанія “Parimatch”  висловила готовність надати в якості спеціальних призів — сертифікати на суму еквівалентну 20 тис. доларів США кожному українському спортсмену-переможцю (золотому медалісту) літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

«Я щиро вдячний компанії “Parimatch” за це важливе, соціально відповідальне та дуже вагоме рішення — підтримати спортсменів, які змагатимуться за честь України на Олімпіаді в Бразилії. Переконаний, це один із тих додаткових стимулів, який надихне наших олімпійців на успішні та переможні виступи», — наголосив Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

У свою чергу, представник ТМ “Parimatch” Вадим Місюра зазначив: «Для  нашої компанії було справою честі підтримати українських спортсменів-олімпійців. Ми підтримуємо український спорт конкретними справами й впевнені, що ці додаткові стимули допоможуть нашим спортсменам неодноразово піднятися на найвищий щабель п’єдесталу пошани!»

Вручення сертифікатів від Parimatch українським переможцям Олімпіади у Ріо — відбудеться по завершенні Ігор, під час урочистої церемонії вшанування олімпійців та підведення підсумків громадської кампанії «Спільна олімпійська перемога».

Інші новини

2
“Міні ППО”: система протидії дронам від DOU, KOLO та Parimatch вже на передовій

Установка SKY CTRL виявляє будь-які літаючі об'єкти в радіусі 10 км, глушить і збиває з курсу ворожі дрони.

1
Захистити тих, хто захищає нас: за сім місяців бренд Parimatch передав ЗСУ 3655 бронежилетів.

Загальна вартість допомоги складає майже 37 мільйонів гривень.

420х280 Ua
SBC Awards 2022: Parimatch Ukraine – кращий бетінг і iGaming оператор у Східній Європі

Вперше головна європейська нагорода у сфері азартних ігор поїде до України.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy