коляденко бронза
Ірина Коляденко принесла Україні ще одну медаль з боротьби на ОІ-2020 у Токіо

Борчиня перемогла у бронзовому фіналі та зайняла третє місця на п'єдисталі.

Події

Українська борчиня Ірина Коляденко перемогла в бронзовому фіналі Олімпіади в Токіо у вазі до 62 кг. У боротьбі за медаль українка була сильнішою Анастасії Григор’євої з Латвії. Ірина провела дуже якісну сутичку: двічі встигла пройти за спину суперниці і виграла з рахунком 3:1. Григор’єва – дворазова бронзова призерка чемпіонатів світу.

На старті змагань Ірина пройшла представницю Нігерії Аминат Аден завдяки перемозі на туше, а в 1/4-й перемогла Лун Цзя з Китаю знову завдяки туше. У півфінальній сутичці Ірина програла чемпіонці світу 2019 року Айсулуу Тинибековій.

Налаштуватися на бронзову сутичку мені допоміг мій тренер. Я вдячна за нагороду. Це був важкий шлях і рада, що я його пройшла з такою класною командою. Зараз хочу відпочити. Але мета не змінюється – олімпійське золото, – сказала Коляденко.

Відмінне завершення борцівською сесії сьогодні – третя медаль поспіль в боротьбі. Здається, боротьба тепер офіційно стала олімпійським видом спорту номер один в Україні. Parimatch в захваті від наших борців та вітає всю країну з поповненням медального заліку!