терлюга серебро
Анжеліка Терлюга завоювала срібло з карате на ОІ-2020 у Токіо

Українка билася до останньої секунди у фіналі, але болгарка виявилася сильнішою.

Події

Українська каратистка Анжеліка Терлюга стала срібною призеркою Олімпійських ігор. Вона програла у фіналі Олімпіади в Токіо в категорії до 55 кг. Українка поступилася болгарці Івет Горанова – 1:5. Горанова – бронзова призерка чемпіонату Європи та світу.

На шляху до вирішального поєдинку за золото Терлюга ефектно пройшла турнірну сітку. Виграла свою групу і вийшла у півфінал з першого місця. Там вона перемогла Вень Цзу-Юнь з китайського Тайбею за рішенням суддів на останніх секундах зустрічі.

Я мріяла про цю медаль. Правда мріяла про нагороду іншого кольору, але я сьогодні зробила все, що змогла. Вибачте, що не золото. Але для мене це біле золото. Я віддала всю себе за ці 5 років. Думаю, що сьогоднішній день залишиться в моїй пам’яті назавжди, – сказала Терлюга вже у статусі володаря срібної медалі Олімпіади.

Анжеліка принесла Україні першу олімпійську нагороду карате в історії. Цей вид спорту вперше представлений на ОІ. Від нас ще змагатимуться Станіслав Горуна та Аніта Серьогіна, які також є претендентами на медалі.

Parimatch вітає Анжеліку з нагородою, за яку вона боролася до останньої секунди. Пишаємося та закликаємо не вішати носа, головні перемоги ще попереду!