Lifestyle, Спонсорство

ТОВ «Парі-Матч» та ФК «Карпати» підтримали міжнародну акцію «Діти за мир у всьому світі»

9 березня у Львові відбувся один з етапів соціальної акції «Діти за мир у всьому світі» благодійної організації «Фонд «Відродження Прикарпаття» та Консульства Угорщини в Івано-Франківській області. У рамках акції організатори запросили всіх охочих взяти участь у флешмобі. Захід пройшов за підтримки ФК «Карпати» і титульного спонсора Клубу ТОВ «Парі-Матч».

Волонтери «Фонду «Відродження Прикарпаття» запропонували всім небайдужим українцям нагадати міжнародній спільноті про недопустимість війни в Україні. Більшість учасників акції – це діти. Разом із декількома знаменитостями області вони сфотографувалися, тримаючи у руках постери. На них зображені написи українською та англійською мовами: «Діти за мир у всьому світі» та «Children for peace around the world». Ці світлини будуть розповсюджені у соцмережах, а після флешмобу діти повезуть їх разом зі створеними власноруч мапами з паперових голубів у різні країни з миротворчою метою. Учасники акції уже побували в Австрії, Угорщині, Словаччині, Чехії, а тепер збираються їхати до Польщі.

«Головна мета акції – донести до міжнародної спільноти, що війну в Україні слід закінчувати, щоб у нас був мир на землі. Наразі уже 4 держави хочуть говорити про це на високому рівні. Невипадково останньою країною нашої акції стане Італія. Планується, що тоді Папа Римський разом із дітьми прохатиме політиків посприяти настанню миру в Україні», – розповів Тарас Маслянко, один з учасників заходу.

Дана акція відбувається у багатьох регіонах України. Сьогодні до участі у флешмобі у Львові приєдналися ФК «Карпати» та головний меценат українського спорту ТОВ «Парі-Матч». Їхні представники поспілкувалися з дітьми, провели автограф-сесію та подарували всім учасникам акції пам`ятні та корисні сувеніри.

«Ми хочемо, щоб наші діти жили в мирній процвітаючій країні, приділяли час улюбленим хобі та мали для цього комфортні умови. Сподіваємося, що іноземні політики звернуть увагу на акцію та усвідомлять важливість свого сприяння встановленню миру в Україні», – сказав Вадим Місюра, директор зі зв`язків із громадськістю ТОВ «Парі-Матч».

Для «Карпат» і ТОВ «Парі-Матч» це вже друга за останній час дитяча благодійна акція. Футбольний клуб та його титульний спонсор з готовністю підтримують підростаюче покоління різноманітними соціальними проектами. Наприклад, напередодні Дня святого Миколая представники компаній відвідали одразу 5 ДЮСШ та СДЮШОР в Україні. Вони привітали дітей з прийдешніми святами і подарували їм м`ячі та килимки для фітнесу, аби покращити умови спортивних тренувань і стимулювати до підтримки здорового способу життя.

Символічно, що саме у День святого Миколая, 19 грудня 2015 року, в Івано-Франківську відбувся перший етап проекту «Діти за мир у всьому світі». А на сьогодні даний проект уже підтримали 9 країн: Угорщина, Румунія, Болгарія, Чехія, Словаччина, Австрія, Сербія, Словенія та Естонія. Уже 1 червня 2016 року в Києві ініціатори проекту збираються встановити рекорд Гіннеса за «Найбільшу мапу Європи, створену руками дітей заради миру в усьому світі».

Довідка

ТОВ «Парі-Матч» створено в 1995 році у Києві. Протягом 14 років успішної діяльності компанія завжди йшла поруч із українським спортом, підтримуючи та розвиваючі масові спортивні заходи, сприяючи прогресу талановитих спортсменів. На сьогодні ключове завдання ТОВ «Парі-Матч» – меценатська діяльність, спрямована на розвиток спорту в Україні. З літа 2015 року ТОВ «Парі-Матч» є титульним спонсором чемпіонату України – «Ліги Парі-Матч», і ФК «Карпати». З кінця 2015 року надає спонсорську підтримку Футбольній асоціації студентів м. Києва (ФАСК). З новинами компанії ви можете ознайомитися на сайті: https://parimatch.ua/.

Інші новини

Stop Russian Sport
#stoprussiansport

Народжений в Україні бренд Parimatch продовжує підтримувати український спорт і ЗСУ. Ми впевнені, що наша сила в єдності - і разом ми зробимо все, щоб не допустити повернення атлетів країни-терориста на міжнародні змагання!

Для ефективного виконання задач розвідка потребує постійного поповнення запасів
“Небесна кара” для ворогів. Розвідка ЗСУ отримала дрони від Parimatch

Компанія Parimatch Ukraine разом з благодійним фондом "Коло" передали підрозділам ЗСУ чергову партію дронів українського виробництва "Небесна кара", які є однією з нагальних та постійних потреб наших військових

711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ
Бізнес у військові часи: 711 млн грн від Parimatch у держбюджет та допомогу ЗСУ

Cаме стільки перерахувала компанія Parimatch Ukraine у державний бюджет податків та зборів і витратила на допомогу Збройним силам України у 2022 році, не зважаючи на усі складності воєнного часу.

By using our website you are consenting to our use of cookies in accordance with our Cookie Policy