Здоров’я та благополуччя дітей  

«Здоров’я та благополуччя дітей» — програма Parimatch Foundation, спрямована на надання всебічної допомоги дітям. Фінансування програм розвитку дитячої медицина та спеціальної інфраструктури. Адресна допомога хворим дітям та їх родинам. Допомога дітям з малозабезпечених сімей та інтернатів.

Цілі програми

-розвиток дитячої медицини

-підвищення доступності та якості медичної допомоги для кожної дитини

-Ad-hoc допомога хворим дітям

-надання всебічної допомоги дітям з малозабезпечених сімей

Вікова група дітей: 6-18 років

Програма відповідає наступним ЦІЛЯМ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН

ПРОЕКТИ

ДАЧА

«Дача»-це унікальний центр, у якому діти з усієї України, що хворіли на рак або проходять лікування в Інституті раку, відновлюють своє здоров’я і можуть жити безкоштовно разом зі своєю родиною.

Лікування може тривати місяцями. Оренда квартири або оплата готелю на весь цей період часто стає недозволеною розкішшю, оскільки все гроші родина витрачає на лікування. А постійне перебування в лікарні, поза домом, — величезне психологічне навантаження як для дитини, так і для її батьків.  Тому центр «Дача» стає другою домівкою на період лікування та поєднує різні родини.

Починаючи з 2019 року, Parimatch Foundation взяв на себе зобов’язання надавати всебічну допомогу цьому унікальному центру та підтримувати його функціонування.

ПОЧУЙ СВІТ НАВКОЛО

3 з 1000 дітей в Україні народжуються з вадами слуху. Нажаль, на сьогодні немає єдиної державної програми підтримки обов’язкового ехоскринінгу новонароджених. Тому порушення слуху можуть бути діагностовано навіть у віці 4-5 років. Але настільки пізня діагностика глухоти – втрачена можливість своєчасно зробити кохлеарну імплантацію ті мінімізувати відставання в слухо-мовленнєвому розвитку дитини.  

Вирішення цієї проблеми дуже просте – запровадити обов’язковий ехоскринінг в перші ж дні народження дитини ще в пологовому будинку. Але для цього необхідне технічне забезпечення пологових будинків та лікарень діагностичними апаратами. Це допомагає виявити проблему своєчасно і надати допомогу та лікування максимально ефективно. 

Parimatch Foundation активно підтримує проект БФ «Свічадо», Української Біржі Благодійності та забезпечує обласні лікарні по всій Україні ехоскринінговими апаратами. У 2019 році наш благодійний фонд планує надати 8 апаратів.