Хомутов, Толстушко і Благий — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в січні

Хомутов, Толстушко і Благий — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в січні

Автором найкращої шайби місяці став Михайло Геворкян

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород найкращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги — Парі-Матч.

Найкращим голкіпером в січні став Олександр Хомутов з «Дніпра». У 5 матчах воротар відбив 92,3% кидків, заробивши коефіцієнт надійності 2.13. 3 матчі з 5 стали переможними для «щук», а ще в одній грі херсонці поступилися в овертаймі.

Володарем нагороди найкращому захиснику місяці став лідер оборони «Кременчука» Всеволод Толстушко. У 7 матчах гравець набрав 7 (2+5) очок при показнику корисності +7, відзначившись, в тому числі закинутими шайбами ​​в ворота «Білого Барса» і «Донбасу».

Найкращим нападаючим січня став Роман Благий з «Білого Барса». Форвард набирав очки у всіх 7 матчах білоцерківців, відзначившись 16 (8 + 8) результативними балами при показнику корисності +5. Благий вніс значний внесок в успіхи «барсів» в січні, зробивши хет-трик у ворота «Донбасу» і дубль в матчі з «Кременчук». 6 з 16 очок Благой набрав за гри в нерівних складах, а 2 шайби з 8 стали переможними для «Білого Барса».

Автором найкращої шайби місяці став нападник МХК «Динамо» Михайло Геворкян. Форвард отримав передачу на хід зі своєї зони, відірвався від захисника «Дніпра», зблизився з голкіпером, обманним рухом переклав шайбу на незручну сторону і закинув її в ворота:

Відео: https://youtu.be/mmlSWvL4LiE?t=68/

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.