Всеукраїнський союз розвитку букмекерства підписав меморандум з міжнародною компанією FederBet про співпрацю

Всеукраїнський союз розвитку букмекерства підписав меморандум з міжнародною компанією FederBet про співпрацю

2 вересня 2015 року між ГО «Всеукраїнський союз розвитку букмекерства» (ВСРБ) та міжнародною асоціацією FederBet було підписано меморандум про співпрацю у протидії організації договірних матчів.

Учасники меморандуму домовилися обмінюватися наявною інформацією щодо підозрілих матчів та ставок, а також напрацьованими методиками, досвідом виявлення та способами боротьби з договірними матчами.

Окрім цього, підписання документу дозволить ВСРБ брати участь у конференціях та інших подіях, які організовуються FederBet. Це дасть змогу українській громадській організації отримати додаткові можливості впливати на впровадження законодавчих та інших заходів з ефективної протидії договірним матчам в Україні та за її межами.

ВСРБ зацікавлений у тому, щоб букмекерська діяльність в Україні жодним чином не була пов’язана з організацією та проведенням договірних матчів, а участь у такій діяльності переслідувалася законом. Підписання меморандуму особливо актуальне в умовах, коли в Україні активно обговорюється можливість легалізації грального бізнесу, в тому числі букмекерської діяльності.

меморандум всрб и федербет

«Ми неодноразово говорили про те, що букмекерський бізнес тісно пов’язаний зі спортом. Букмекери, так само як і вболівальники, логічно зацікавлені в яскравих якісних та чесних спортивних подіях. Не буде сильного та чесного спорту — не буде букмекерського бізнесу. На сьогодні ситуація з договірними матчама, яка склалася у світі, та, зокрема, в Україні є поганим дзвіночком для букмекерів.  Ця ситуація потребує рішучих кроків для її виправлення. Для нас співпраця з FederBet — це один із кроків, який ми робимо, з метою впливу на ситуацію в нашій країні. Ми впевнені, що ця співпраця принесе свої результати»,- зазначила Ірина Сергієнко, генеральний директор Всеукраїнського союзу розвитку букмекерства.

Зазначимо, що букмекери в усьому світі зацікавлені в тому, щоб договірні матчі оперативно виявлялися, а її учасники чи ініціатори – були притягнуті правоохоронними органами до відповідальності. Адже така незаконна діяльність наносить значних збитки офіційним букмекерським компаніям у вигляді виплат виграшів шахраям, а також втрати іміджу через вимушене втягнення у конфліктні ситуації.

 «Сьогодні було укладено меморандум між FederBet та ВСРБ. Основні пункти цього документу передбачають можливості просування закону про букмекерство та способи поліпшення букмекерського середовища в Україні та Європі. Ми бачимо безліч позитивних аспектів цієї співпраці. В Україні існує проблема фіксованих матчів, і ця угода спрямована саме на вирішення проблеми корупції в сфері спорту. Є потреба в обміні інформацією та співробітництві між різними світовими організаціями. Ми плануємо проводити спільні заходи, ділитися інформацією щодо ситуації з договірними матчами»,- прокоментував генеральний секретар FederBet Франческо Баранка.

 Довідка

ГО «Всеукраїнський союз розвитку букмекерства» створена з метою сприяння становленню та розвитку букмекерського бізнесу в Україні, перетворення його у значиму галузь вітчизняної економіки, створення сприятливого економічного клімату для розвитку букмекерського бізнесу в Україні, сприяння інформаційному забезпеченню букмекерської діяльності, забезпечення інформаційної відкритості та легалізації букмекерської діяльності; вивчення міжнародної практики та залучення світового досвіду щодо впровадження та легалізації букмекерської діяльності. vsrb.org

FederBet — бельгійська міжнародна неприбуткова громадська організація, яка представляє операторів грального бізнесу і захищає інтереси споживачів їхніх послуг. У центрі уваги FederBet знаходиться попередження і боротьба з незаконною діяльністю, що пов’язана зі ставками на спортивні події, передусім з матчами з наперед визначеним результатом (договірними матчами). federbet.com