Вперше найкращим гравцем місяця став представник «Політехніка»

Вперше найкращим гравцем місяця став представник «Політехніка»

Тренери, вболівальники і фахівці TM Parimatch  визначили найкращим у грудні Делвана Грема.

В останній місяць року боротьба точилася між двома баскетболістами, які із різних причин пропустили старт українського чемпіонату, а в грудні почали «розкриватися». Тренери у своїх оцінках віддавали беззастережну перевагу Делвану Грему. В той час як у голосуванні вболівальників у гострій боротьбі із Маліком Трентом перемогу отримав харизматичний Кирило Фесенко з  Дніпра. У топ-3 аналітиків TM Parimatch  також були усі гравці, які долучилися до своїх команд уже по ходу сезону у листопаді, а то й грудні.

У підсумку найціннішим баскетболістом Суперліги Парі-Матч у грудні став «політехнік» Делван Грем. Ігрові показники форварда з Харкова минулого місяця: вражаючі дабл-дабл у кожній грі і рейтинг ефективності не нижче 23 — 21.8 очок і 13.5 підбирань у середньому за гру. Лідер «Політехніка» став одним із найефективніших  гравців грудня (РЕ 28).

Нагадаємо, як і минулого сезону, TM Parimatch  щомісяця визначає найкращого гравця чемпіонату. До уваги беруться наступні складові: результати голосування вболівальників, підсумки щотижневого опитування тренерів і оцінка фахівців TM Parimatch. Цього місяця результати були наступними:

У підсумку найкращу суму балів зібрав Делван Грем 3 + 3 = 6, другим став Кирило Фесенко 3 + 1 = 4,  третім Кейт Омера (1+2), по 2 бали отримали одразу 2 претенденти: Олександр Мішула (2) і Малік Трент (2).