Відкрито перший інфо-центр «Parimatch.ua» – простір для спортивних фанатів

Відкрито перший інфо-центр «Parimatch.ua» – простір для спортивних фанатів

18 липня у Києві відбулося відкриття унікального за своїм форматом соціального спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua».

Інфоцентри «Parimatch.ua» – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених за ініціативи ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» з метою підтримки та розвитку вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння легалізації букмекерства в Україні.

Мета проекту – створити платформу для спілкування, роботи, обміну досвідом та думками між спортивними експертами, представниками ЗМІ та вболівальниками.

Це перший коворкінг для спортивних ЗМІ, де створені всі умови для комфортної роботи. Не відриваючись від перегляду топових спортивних подій та спілкування з колегами, журналісти зможуть готувати редакційні матеріали. В той же час, в рамках проекту у вболівальників буде можливість ознайомитись з різними видами спорту та їх правилами гри, з історією букмекерства в Україні та світі, а також відвідати майстер-класи та тренінги зі спортивного прогнозування  від провідних українських та світових експертів галузі. У центрі спортивної аналітики усі бажаючі зможуть відчути себе спортивними стратегами та навчитись розраховувати результати матчів в ігровій формі.

«Сьогодні відбулася важлива подія для нашої компанії та для всіх небайдужих до українського спорту людей ми відкрили перший соціальний інфо-центр «Parimatch.ua». Скоро такий же центр з’явиться і в Одесі. Як всім вже відомо, ТОВ «ПАРІМАТЧ» стало титульним спонсором елітного українського дивізіону. І сьогодні ми зробили черговий крок у напрямку розвитку українського спорту. Ми робимо спорт ближче», – відмітив директор зі зв’язків з громадськістю ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» Вадим Місюра. 

В рамках діяльності спортивно-інформаційних центрів «Parimatch.ua» плануються зустрічі з відомими спортсменами, тренерами, експертами спортивної журналістики, а також перегляд топових спортивних подій, і, насамперед, матчі Чемпіонату України з футболу – «Ліги Парі-Матч».