Відбиток руки олімпійського чемпіона став музейним експонатом

Відбиток руки олімпійського чемпіона став музейним експонатом

Музей Національного Університету фізичного виховання і спорту України поповнився відбитком руки Олександра Абраменка.

Музей олімпійської слави НУФВСУ отримав новий цікавий експонат. В його експозиції з’явився відбиток руки українського олімпійського чемпіона. Раніше відвідувачі музею могли порівняти свою долоню з відбитками Олега Вєрняєва і Юрія Чебана – медалістів Олімпіади в Ріо, наразі всім охочим доступний відбиток Олександра Абраменка – призера Олімпіади в Пхьончхані.

Олександр Абраменко залишив відбиток руки на пресс-сніданку, що відбувся 23 квітня за підтримки ТМ Parimatch. За допомогою спеціальної суміші тоді був сформований відтиск долоні, наразі на його основі виготовили точну копію руки олімпійського чемпіона, котра стала одним з експонатів музею олімпійської слави Національного Університету фізичного виховання і спорту України.

“Ми вдячні нашому чемпіону за гідне представлення Україні на міжнародній арені. Тепер точна копія руки Олександра Абраменка стала частиною експозиції музею олімпійської слави. Маємо надію, що здобутки наших чемпіонів і їх представлення в музеї буде спонукати молодь до нових досягнень і успіхів на спортивній арені” — відмітив Вадим Місюра, представник ТМ Parimatch в Україні.

“Я вважаю, що проект, який започатковано ТМ Parimatch та Національним Університетом фізичного виховання і спорту України має важливе значення для майбутнього нашої історії. Ми завжди по крупицях збираємо цікаві моменти нашого минулого, щоб наші нащадки пишались і знали, що ми були чогось варті. Цей проект має продовжуватись і ми будемо примножувати здобутки олімпійців на міжнародній арені”, — розповіла проректор з науково-педагогічної роботи НУФВСУ Ольга Борисова.