В спортивно-інформаційному центрі «Парі-Матч» презентували збірну комаду з футзалу НУБІП

В спортивно-інформаційному центрі «Парі-Матч» презентували збірну комаду з футзалу НУБІП

У вівторок, коли «Порту»(Португалія) приймало «Динамо Київ»(Україна), в спортивно-інформаційному Центрі «Парі-матч», чоловіча та жіноча збірні НУБіП України з футбол провели презентацію своїх команд.

Свято почалось з урочистого відкриття й ознайомлення з складом команд, були переглянуті найяскравіші моменти минулого сезону, це дало змогу спортсменам згадати свої минулорічні здобутки та невдачі.

З першим привітальним словом виступив Президент ФАСК   Вадим Місюра,  котрий подякував керівництву університету за підтримку збірних  з футболу, а особливо подякував ректору НУБіП України Ніколаєнку Станіславу Миколайовичу. Також Вадим Ярославович привітав головного тренера збірних й завідувача кафедри фізичного виховання НУБіПУ, Костенка Миколу Петровича, зазначивши, що обидві команди стали «міцним горішком» для всіх суперників. Президент  додав, що чекає від «аграріїв» нових звершень в новому сезоні й привітав жіночу збірну з вдалим його початком, так як останні перемогли в першому турі збірну КПІ.

Далі до привітального слова вийшов декан факультету аграрного менеджменту, Остапчук Анатолій Дмитрович, адже факультет постачає основну масу футболістів для збірної університету, а також всіляко підтримує команду особисто. Анатолій Дмитрович, в свою чергу, виразив подяку керівництву ФАСК, сказавши, що асоціація стимулює розвитку спорту, і футболу в тому числі, як в місті Київ так і в Україні в цілому. Додав, що ФАСК досягла високу ланку в організації й підтримці студентського спорту.

Свою промову проголосив й головний тренер збірних команд університету Костенко Микола Петрович. Він привітав команди з початком нового сезону, побажав нових звершень як у спорті, так і в житті. Подякував Керівництву ФАСК та НУБіП України за надану довіру й підтримку. Пообіцяв зробити все можливе для того, щоб збірні виступили гідно й завоювали ще не один комплект медалей в новому сезоні.

Ну й свої слова сказали капітани обох збірних, Костенко Юлія та Романчук Сергій. Вони подякували тренерам за підтримку, також пообіцяли наполегливіше тренуватись, щоб у майбутньому Національний університет біоресурсів і природокористування України займав тільки найвищі позиції.

На останок, була проведена вікторина від ФАСК, переможці якої отримали подарунки від  «Парі-Матч» А апогеєм свята стала перемога київського «Динамо» над португальським «Порту» на виїзді, з рахунком 0:2, з чим їх і вітає вся Україна!