В Києві відбувся турнір із пляжного волейболу ICTV Media Cup 2019 за підтримки TM Parimatch

В Києві відбувся турнір із пляжного волейболу ICTV Media Cup 2019 за підтримки TM Parimatch

В Києві відбувся турнір із пляжного волейболу ICTV Media Cup 2019 за підтримки TM Parimatch. Вже другі за ліком змагання, організовані каналом ICTV у міжнародний день спортивного журналіста, зібрали представників центральних ЗМІ країни.

На столичному пляжі Olmeca – дванадцять команд майстрів пера та мікрофону у своє професійне свято відчули себе справжніми спортсменами. Кожен учасник отримав все чого, можливо, бракує в щоденній журналістській роботі: азарт змагань, дух суперництва та радість перемоги.

Вдруге виграли 1+1 Медіа. А ось бронзові нагороди дісталися представникам нашого каналу. Хлопці з програми Ранок у великому місті Тарас Шако та Валерій Літонінський у напруженому протистоянні здобули третє місце.

«Такі змагання дуже важливі для промоції спорту в Україні в цілому. Спортивні журналісти сьогодні показали, що вони не тільки словом, а й ділом поєднані зі спортом. TM Parimatch рада привітати всіх партнерів з Міжнародним Днем спортивного журналіста» —  відзначив представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=udtGvAuF8gs