Українські студенти зіграють на Кубку світу за підтримки TM Parimatch

Українські студенти зіграють на Кубку світу за підтримки TM Parimatch

Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» відбулися проводи збірної команди Київського університету ім. Б. Грінченка на змагання Кубку Світу серед університетів 2019. Сам турнір проходитиме в листопаді цього року у Цзіньцзяні (Китай). Офіційним партнером поїздки КУБГ до Китаю стала TM Parimatch.

Україну на цих змаганнях представлятиме команда Київського університету імені Бориса Грінченка. Команда здобула це почесне право, завоювавши «бронзову» нагороду на Чемпіонаті Європи в Португалії. Підопічні Сергія Швеця гратимуть у квартеті «С» разом із університетом Пауліста (Бразилія), університетом Мйонджі (Корея) та Італійським медійним університетом.

«Це дебютні змагання такого рівня в студентському спорті й дуже приємно, що Україну на них представлятиме команда Київського університету Б. Грінченка. Для Parimatch, як офіційного партнера Футбольної асоціації студентів м. Києва,  дуже важливою є підтримка студентського спорту, й тому ми не могли лишитися осторонь такої визначної події. Впевнений, що наші хлопці покажуть в Китаї хороший рівень гри й повернуться з результатом» —  відзначив представник TM  Parimatch Вадим Місюра.

Цзіньцзян розташований у провінції Фуцзянь уздовж південно-східного узбережжя Китаю і має населення трохи більше 2 мільйонів. Місто має історію понад 1300 років і є історичною відправною точкою Морського шовкового шляху. Протягом століть тут поєднувалися різні культури.