Українські каратисти здобули медалі на міжнародних турнірах!

Українські каратисти здобули медалі на міжнародних турнірах!

Спортсмени провідного українського клубу «Сен-Бін» здобули визнання на двох престижних міжнародних турнірах з карате – на Banzai Cup Open 2015 українці посіли друге місце у загальному командному заліку серед 204 команд з усього світу та стали переможцями «Sen-Bin Cup 2015»!

22 жовтня у спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua» відбувся прес-брифінг, присвячений досягненням українських спортсменів на світових змаганнях та перспективам включення карате до програми Олімпійських ігор.

На сьогоднішній день ТОВ “Парі-Матч” веде активну соціально-меценатську діяльність. Створені за ініціативи української компанії соціальні спортивно-інформаційні центри «Parimatch.ua» вже встигли стати популярними серед фанатів, експертів та спортивних журналістів. ТОВ “Парі-Матч” робить спорт ближчим, яскравішим та запрошує всіх охочих відвідувати спортивно-інформаційні центри «Parimatch.ua» для перегляду топових спортивних подій та для організації цікавих зустрічей з метою розвитку українського спорту.

У заході взяли участь президент Української федерації карате Сергій Левчук, радник міністра молоді та спорту України Володимир Бульба, один із засновників клубу «Сен-Бін»Дмитро Сіраковський, тренери та призери турнірів.

«Хочу привітати усіх з тим, що ми фактично включені в програму Олімпійських ігор 2020 року, які пройдуть у Токіо. Остаточне рішення про включення карате буде прийнято в серпні 2016 року. У цей час у Ріо-де-Жанейро відбудеться чергова сесія МОК. Це говорить про популярність нашого виду спорту не тільки в Україні, а й у всьому світі й на Олімпійській арені,» – відмітив Володимир Бульба.

Цього року у міжнародному турнірі з карате International Banzai Cup Open 2015, що нещодавно проходив у Берліні взяла участь рекордна кількість країн-учасниць – 33. За право бути найкращими змагалося більш ніж 1700 спортсменів.  Представники київського клубу «Сен-Бін» здобули 7 золотих, 2 срібні, 7 бронзових медалей та посіли 2 місце у загальному командному заліку серед 204 команд з усього світу.

«Клуб «Сен-Бін» швидко й  динамічно розвивається. Він знаходить можливості відряджати свою повноцінну збірну та вигравати у престижних міжнародних турнірах. Це клуб, який започаткував і успішно проводить турніри з карате в Україні на найвищому рівні. Це клуб, який активно прогресує і дає результати не тільки на дитячих першостях, а й на дорослих,» – Сергій Левчук, президент Української федерації карате.

Минулої неділі у стінах спорткомплексу НТУУ «КПІ» пройшов традиційний турнір з карате «Sen-Bin Cup 2015». У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів.  Кращими серед 30 клубів України та Білорусі стали представники клубу «Сен-Бін». Друге та третє місце також посіли київські команди ГО «Чемпіон»та ГО «Сьогун» відповідно.

 «З двох тисяч учасників наша команда «Сен-Бін» здобула 2 місце у загальнокомандному заліку на  International Banzai Cup Open 2015, а перше місце зайняла збірна Німеччини. Після повернення з Берліну, клуб СЕН-БІН брав участь у турнірі Sen-Bin Cup 2015 та зайняв перше місце. Окремо хочу подякувати ТОВ «Парі-Матч» за можливість проведення сьогоднішнього заходу в спортивно-інформаційному центрі «Parimatch.ua». Цей інфо-центр вже став спортивною платформою, що об’єднує спортсменів та вболівальників. Для спортсмена дуже важливе визнання, тому ми надзвичайно вдячні за таку підтримку і гостинний прийом»,– розповів Дмитро Сіраковський, один з засновників клубу «Сен-Бін».

Турнір відбувся за підтримки Київської федерації карате, Української федерації карате, Благодійного фонду «Я вірю в Україну» та за сприяння радника міністра молоді та спорту Володимира Бульби.