У Києві відбулася друга зустріч в рамках проекту UHL Business Club для компаній-партнерів УХЛ

У Києві відбулася друга зустріч в рамках проекту UHL Business Club для компаній-партнерів УХЛ

В рамках заходу відбулася дискусійна панель про маркетинг в спорті

Сьогодні, 22 лютого, у Fedoriv Hub Українська хокейна ліга спільно з ТМ Parimatch провели другу зустріч в рамках UHL Business Club для компаній партнерів УХЛ.

В рамках зустрічі вже традиційно відбулася дискусійна панель «Взаємодія між видами спорту і популяризація спортивних подій», в ході якої спікери обговорили нові підходи до розвитку і популяризації спорту в Україні на прикладах успішних світових та європейських кейсів, а також поділилися своєю думкою про те, як збирати повні трибуни на матчах і працювати зі своїми колегами з інших спортивних організацій.

Один зі спікерів дискусійної панелі ведучий телеканалу «Прямий» Микола Матросов розповів про те, наскільки сучасні ЗМІ впливають на розвиток спорту в Україні:

Ми підтримуємо всі види спорту і раді сприяти розвитку спорту в Україні. З УХЛ ми працюємо не так давно, але вже досягли досить хороших результатів. Я взагалі вважаю, що ЗМІ повинні підтримувати вітчизняний спорт, щоб він ріс і йшов в маси.

Найбільш обговорюваною темою панелі стала популяризація спортивних подій в Україні і пряма робота з уболівальниками, а також робота з наповнюваністю трибун на матчах і підтримки постійного зв’язку зі спортивної аудиторією.

 Виконавчий директор УХЛ Олексій Брага розповів про традиції проведення UHL Business Club, а також розповів про філософію проекту:

— Ми хочемо створити платформу для обміну досвідом серед спортивних менеджерів і функціонерів. Саме тому ми вибрали такий метод взаємин з нашими партнерами. Зазначу, що це вже друга зустріч у рамках проекту UHL Business Club. Ми поміняли локацію, однак формат зустрічі залишився незмінним. Далі, ми також будемо запрошувати різних людей з цікавими кейсами, щоб обговорювати не тільки хокей, але і колаборації з іншими видами спорту. Ну і головна наша мета — це спілкування. Нам потрібно більше спілкуватися, щоб разом створювати щось нове.