У борцівській Прем’єр-лізі поповнення!

У борцівській Прем’єр-лізі поповнення!

Традиційно напередодні Нового року відбулася церемонія нагородження кращих борців країни.

26 грудня 2019 року Федерація греко-римської боротьби України провела щорічну «Церемонію нагородження кращих борців WPL».

Четвертий рік поспіль ФГРБУ нагороджує призерів європейських та світових чемпіонатів в урочистій обстановці. В цьому році своєю гостинністю гостей порадував PM Hall.

За результатами передолімпійського року борцівську Прем’єр-лігу поповнив один новий член — Микола Кучмій. Він був удостоєний високої честі за бронзу Європейських ігор, які цього літа прийняв Мінськ. Кучмій2 нагороджений ексклюзивним срібним перстнем.

Також унікальними срібними кулонами у вигляді борцівок за досягнення на чемпіонаті світу U-23 були нагороджені Семен Новіков і Максим Євтушенко.

Рік став успішним для борців греко-римського стилю — були завойовані золоті, срібні та бронзові медалі на 11 міжнародних змаганнях в різних вікових категоріях: кадети, юнаки до 15 років, юніори, до 23 років і дорослі. А головне — були завойовані дві олімпійські ліцензії на Ігри в Токіо 2020.

Привітати спортсменів та тренерів з їх досягненнями, побажати їм успіхів і нових перемог в наступному році прийшли спонсори і меценати Федерації. Зокрема, представник TM Parimatch Вадим Місюра нагородив Жана Беленюка цінними подарунками, який став в цьому році чемпіоном Європи, світу та Європейських Ігр. Отримав нагороди також Валерій Андрійцев — призер Олімпіади  в Лондоні.

Борцівська Прем’єр-ліга — елітний клуб борців, куди щорічно включаються кращі представники греко-римської боротьби за підсумками року. Вона була створена в березні 2017 року. Першими її членами стали Армен Варданян, Димитрій Тимченко, Олександр Чернецький, Дмитро Цимбалюк і Жан Беленюк. Надалі Прем’єр-лігу поповнили В’ячеслав Олійник, Андрій Калашников, Рустам Аджи, Володимир Шацьких, Дмитро Пишков, Олег Мєшков, Ленур Теміров, Алла Черкасова, Юлія Ткач, Оксана Лівач, Ілона Прокопевнюк, Ірина Мерлені та Валерій Андрійцев.