Тріфонов, Дорофєєв і Орлов — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в лютому

Тріфонов, Дорофєєв і Орлов — найкращі гравці чемпіонату УХЛ — Парі-Матч в лютому

Автором найкращої шайби місяця став Кирило Бондаренко

Українська хокейна ліга і ТМ «Parimatch» продовжують традицію щомісячного вручення нагород кращим гравцям чемпіонату Української хокейної ліги.

Найкращим голкіпером в лютому став Олексій Тріфонов з «Донбаса». У 5 матчах воротар відбив 93,9% кидків, заробивши коефіцієнт надійності 1.80. Всі матчі донеччан стали переможними для голкіпера, який зробив 139 сейвів і провів одну зустріч «на нуль».

Володарем нагороди найкращому захиснику місяця став Сергій Дорофєєв з «Дніпра». У 6 матчах він набрав 9 (4+5) очок при показнику корисності +10. Дві шайби Дорофєєва були закинуті в більшості, а гол у ворота «Кременчука» став переможним для «щук».

Найкращим нападаючим лютого визнано гравеця «Кременчука» Дмитра Орлова, який набрав 18 (12+6) очок у 8 іграх при показнику корисності +14. Форвард набирав результативні бали в 7 матчах з 8, оформивши хет-трик і покер у ворота МХК «Динамо». Дві шайби Орлова були для «містян» переможними.

Автором кращої шайби місяці став нападник «Кременчука» Кирило Бондаренко. Форвард підставив ключку під кидок Владислава Грицьких, після чого шайба підлетіла вгору – і, зловивши її в повітрі, Бондаренко відправив ігровий снаряд в сітку воріт:

Відео:  https://youtu.be/pBfBpE2fEaw/

Нагадаємо, що до складу експертної комісії входять представники спортивного департаменту УХЛ і представник ТМ «Parimatch» Вадим Місюра.