ТОВ «Парі-Матч» визначило кращого гравця осені в складі ФК «Карпати»

ТОВ «Парі-Матч» визначило кращого гравця осені в складі ФК «Карпати»

Першого березня в прес-центрі «Арени Львів» відбулася прес-конференція ФК «Карпати», на якій титульним спонсором клубу ТОВ «Парі-Матч»  лідера “зелено-білих” Ігоря Пластуна було відзначено особливою нагородою.

На початку заходу керівництво клубу повідомило про результати підготовки команди до другого кола «Ліги Парі-Матч». Зокрема, відбулася офіційна презентація 3-х нових гравців ФК «Карпати» – Гегама Кадимяна, Густаво Бланко Лещука, Євгена Непляхи. Також генеральний директор Юрій Дячук-Ставицький привітав уболівальників із поверненням на «Арену Львів», де будуть проведені 5 домашніх матчів. Керівництво клубу впевнене, що «переїзд» на стадіон, оснащений суперсучасним обладнанням, приверне більше вболівальників на матчі за участю команди «зелено-білих».

Кульмінацією заходу стало нагородження кращого гравця першого кола «Ліги Парі-Матч» сезону 2015-2016 у складі ФК «Карпати». Директор зі зв’язків із громадськістю ТОВ «Парі-Матч» Вадим Місюра вручив півзахиснику клубу Ігорю Пластуну унікальний приз – іменний кубок.

«Разом із керівництвом Клубу, футбольними експертами та вболівальниками ми визначили найкращим гравцем попереднього півріччя Ігоря Пластуна. Він став тим цементуючим гравцем «Карпат», який вів за собою партнерів і по праву надів капітанську пов’язку. Давайте всі разом подякуємо Ігореві за чудову гру і побажаємо йому подальших перемог і спортивних звершень!», – зазначив Вадим Місюра.

«Дуже приємно і дещо несподівано отримати дану винагороду. Удвічі приємніше, що це нагорода наших партнерів ТОВ «Парі-Матч», які пильно стежать за грою «Карпат». Це хороша мотивація мені та всій команді для подальшого зростання і розвитку», – прокоментував отримання нагороди Ігор Пластун.