TM Parimatch — головний меценат українського спорту!

TM Parimatch — головний меценат українського спорту!

ІСТОРІЯ

Компанія ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» була заснована у Києві у 1995 році. За 15 років своєї плідної та успішної діяльності компанія активно займалася підтримкою українського спорту, розвиваючи та надаючи організаційну та фінансову допомогу  масовим спортивним заходам, а також сприяючи кар’єрі талановитих українських спортсменів.

У 2009 році через внесення змін до українського законодавства та запровадження мораторію на ведення букмекерської діяльності, ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» змушена була завершити свою бізнес-діяльність в Україні. Водночас компанія не припинила підтримку та розвиток українського спорту.

На сьогодні компанія займається меценатськими та соціальними спортивними проектами, формуванням культури спортивного вболівання, а також веде активну законодавчу роботу щодо легалізації букмекерської діяльності в Україні,  що дозволить отримати ще більше можливостей для продовження меценатської діяльності та розвитку українського спорту у майбутньому.

ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВ «ПАРІ-МАТЧ»

Спортивно-інформаційні центри «Parimatch.ua»

Інфо-центри «Parimatch.ua» – мережа соціальних спортивно-інформаційних центрів, створених з метою підтримки та розвитку вітчизняного спорту, популяризації здорового способу життя, фізичного розвитку молоді країни, протидії договірним матчам та сприяння легалізації букмекерства в Україні.

Трансляції змагань та футбольних матчів

З моменту створення інфо-центрів відбулося більше 35 трансляцій не лише українського, а й світового спорту, які відвідали більше тисячі вболівальників. На заходах в спортивно-інформаційних центрах були присутні зіркові гості: Владислав Ващук, Юрій Бакалов, Станіслав Медведенко, Андрій Лебедєв, Семен Альтман, Валерій Поркуян, Ігор Шуховцев, Геннадій Альтман та інші.

Експерти біатлону

На базі спортивно-інформаційного центру «Parimatch.ua» проходить соціальний проект «Експерти біатлону» — трансляції стартів Кубку світу з біатлону та зустрічі з відомими біатлонними особистостями– Сергієм Седнєвим, Олександром Лисенко, Вячеславом Деркачом, Володимиром Бринзаком та іншими.

Студентські події

ТОВ «Парі-Матч» надало ультрасучасну локацій для проведення студентських заходів, завдяки чому пройшло понад 30 заходів в інфо-центрах «Parimatch.ua».

Офіційні заходи

21 серпня 2015 року — презентація головного тренеру ФК «Аренал» (Київ).

13 жовтня 2015 року — after-party для учасників конгресу «Game ON».

20 жовтня 2015 року – презентація Чемпіонату Україні з футбольного фрістайлу «USE 2015».

22 жовтня 2015 року — прес-брифінг, присвячений досягненням українських спортсменів клубу «Сен-Бін» на світових змаганнях та перспективам включення карате до програми Олімпійських ігор.

5 листопада 2015 року — презентація книги «Правове регулювання грального бізнесу: європейський досвід, практика у пострадянських країнах, перспективи України».

8 листопада 2015 року — Чемпіонат України з настільного хокею

17 грудня 2015 року — прес-конференція, присвячена партнерству ТОВ «Парі-Матч» з Футбольною асоціацією студентів м.Києва

22 грудня 2015 року — Круглий стіл «Ліги Парі-Матч»

Точка зустрічі вболівальників

Інфо-центри «Parimatch.ua» — це платформа для :

-спілкування;

— роботи;

— обміну досвідом та думками між спортивними експертами, представниками ЗМІ та вболівальниками.

Меценатські проекти ТОВ «ПАРІ-МАТЧ»

Ліга Парі Матч:

Футбольний клуб «Карпати»

Футбольна асоціація студентів Києва (ФАСК)

Команда з футбольного фристайлу «Ukrfreestyle»

Соціальний проект «Експерти біатлону»

Легалізація букмекерської діяльності

Ключова мета компанії – провести підготовку правового поля до легалізації грального бізнесу в Україні. На сьогодні ТОВ «ПАРІ-МАТЧ» працює над розробкою якісної законодавчої бази для легалізації ринку азартних ігор та їх оптимальної системи оподаткування.

1200x460