TM Parimatch продовжила співпрацю з Футбольною асоціацією студентів м. Києва

TM Parimatch продовжила співпрацю з Футбольною асоціацією студентів м. Києва

TM Parimatch   офіційно пролонгувала  договір про співпрацю з Футбольної асоціацією студентів Києва, яка проводить студентські змагання з футболу та футзалу серед вищих навчальних закладів столиці.

«Нам приємно продовжити співробітництво з Футбольною асоціацією студентів м. Києва.  У студентстві ми бачимо майбутнє українського спорту, тому будемо раді допомогти нашому партнеру вийти на принципово новий рівень розвитку», — прокоментував угоду представник TM Parimatch    Вадим Місюра.

TM Parimatch   допоможе в здійсненні якісної інформаційної підтримки змагань під егідою ФАСК, що дозволить збільшити кількість команд, які беруть участь в змаганнях, та підвищити загальний рівень Чемпіонату.

На сьогоднішній день Футбольна асоціація студентів м. Києва щорічно проводить близько 375 матчів — це і регулярний Чемпіонат по футболу, і розіграш Кубку серед університетських збірних. В змаганнях беруть участь більш ніж 20 ВНЗ й це рекордний показник для всієї України. Також проходять футзальні змагання і  єдиний в Україні чемпіонат з футзалу серед жіночих студентських команд. У спортивних подіях беруть участь понад 2000 гравців, які захищають честь своїх вищих навчальних закладів.