TM Parimatch підтримує Фінал Кубку з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ

TM Parimatch підтримує Фінал Кубку з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ

25 квітня 2019 року в спортивному комплексі Національного університету фізичного виховання та спорту України відбудеться фінальний матч розіграшу Кубку м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ЗВО, в якому зустрінуться принципові суперники – команда Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова та колективу Національного університету харчових технологій.

О 15:00 розпочнеться урочиста церемонія нагородження переможців V Чемпіонату міста Києва з футзалу серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти. Головною окрасою свята стане нагородження красунь-учасниць конкурсу «Міс фото ФАСК 2019», який вже став традиційним. У спортивному святі візьмуть участь керівництво університетів, представники державних органів влади, партнери організаторів турніру, представники засобів масової інформації та безпосередньо студенти, які будуть створювати фантастичну атмосферу  на трибунах спортивного комплексу.

Слідкуйте за трансляцією фінального матчу та нагородженням у прямому ефірі на телеканалі X-Sport, яка розпочнеться о 15:30.

Запрошуємо вболівальників та представників засобів масової інформації на весняне свято спорту та справжньої краси.

Генеральний партнер ФАСК: TM Parimatch