TM Parimatch підтримала українських борців греко-римського стилю на Чемпіонаті Світу

TM Parimatch підтримала українських борців греко-римського стилю на Чемпіонаті Світу

Нещодавно в Будапешті завершився Чемпіонат Світу з греко-римської боротьби серед дорослих. Українська збірна завоювала 2 медалі.

Зірками змагань стали Ленур Теміров (63), який виборов бронзову нагороду та Жан Беленюк (87) – володар срібної медалі. Ленур Теміров показав потужну та яскраву боротьбу. На шляху до нагороди Теміров переміг борців із Казахстану, Болгарії та Киргизстану. У півфіналі українець поступився багаторазовому Чемпіону Азії та бронзовому призеру Олімпіади 2016 — Е. Тасмурадову з Узбекистану. А вже в сутичці за «бронзу» реабілітувався і не залишив жодного шансу представнику Китаю Е. Туо.

Улюбленець публіки досвідчений Жан Беленюк втретє за свою кар’єру піднявся на п’єдестал пошани Світової першості! Беленюк впевнено пройшов усі кваліфікаційні раунди та переміг потужних борців з Литви, Вірменії, Ірану та Азербайджану. В фіналі у рівній боротьбі з турецьким спортсменом М. Башаром наш співвітчизник здобув срібну нагороду! Тепер в скарбничці Жана є повний комплект нагород чемпіонатів світу: золото Лас-Вегаса-2015, срібло Будапешту-2018, бронза Ташкенту-2014.

«Українці показали активну боротьбу й не відсиджувалися в захисті. Ми щиро радіємо успіхам наших борців й впевнені, що в вже через півтора року в Токіо хлопці обміняють «бронзу» й «срібло» на омріяні золоті нагороди» —  прокоментував результати борців представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Нагадаємо, що торгова марка Parimatch є  генеральним спонсором Федерації греко-римської боротьби України.